Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
ROSE TATTOO

ROSE TATTOO

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ROSE TATTOO 2.7.2008 20:00 hod., PRAHA, Retro Music Hall, Francouzská 4 Vstupné 590,- Kč ROSE TATTOO, pětice z proletářského prostředí australského Sydney vzešlých psanců, která před třiceti lety s debutem Rock and Roll Outlaw neúprosně eliminovala dosavadní chápání tvrdosti.Představte si prašivé, dvakrát tak tvrdé a rychlé AC/DC, kteří se s ničím nepárají! Originální, strhující kytarové riffy při R´n´R Outlaw, Tramp, One Of The Boys, The Butcher And Fast Eddy, Scarred For Life, We Can´t Be Beaten (v Anglii se refrén vžil jako fotbalový chorál!), nebo Nice Boys Don´t Play R´n´R (jak pravdivé!) nejenže uzemnily svým nábojem a přímočarostí, ale již dávno se zařadily mezi nadčasovou (hard)rockovou klasiku. A byť desky jako R´n´R Outlaw, Assault  Battery či Scarred For Life vydáte, jak se říká, jen jednou za kariéru, dokazuje také poslední album Blood Brothers, že Tatts ani po 30 letech nepolevili. Fláky jako Black Eyed Bruiser, 1854 (Blood Brothers) nebo Man About Town jsou toho důkazem, o vyprodaném loňském turné po Evropě (Austrálii poté přeorali s zpustošili spolu s Guns and Roses, pak s Motörhead) ani nemluvě. Pokud vás těžký nákladní vlak ROSE TATTOO dosud nesmetl a nerozdrtil, ještě máte čas vstřebat nejpodstatnější desky nebo si alespoň čichnout na You Tube… Pak už je jasné, že 2. července na koncertě v pražské Retro Music Hall chybět nebudete, zejména jste-li (hard)rocker či motorkář! Pravda, Tatts nejsou týpci, které byste chtěli někde v noci potkat, ale zmíněný večer byste je rozhodně vyhledat měli! Vždyť slušní hoši rock´n´roll nehrají, a tak od těchto psanců schytáte ten pravý nářez v nejryzejší podobě a množství víc než vrchovatém!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top