ROSE TATTOO

ROSE TATTOO

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Rock'n'rollová partička ROSE TATTOO se vrací do Evropy, aby oslavila 40.výročí svého kultovního alba! V březnu se zastaví také v Praze!

„All I need is a Rock 'n' Roll band and somewhere new to play“ je úryvek prvního songu "Rock 'n' Roll Outlaw" na debutovém albu australských Rose Tattoo.

Dnes, o více než 40 let později jsou songy kapely i toto legendární album, a hlavně nadšení z hraní na podiích stále silné a díky nejvěrnějším příznivcům pořád mohou stát na předních evropských scénách!

V roce 1976 položily tyto ikony hard rocku základ pro svou kariéru, která si už dnes skutečně zaslouží atribut „legendární“.

Na jaře 2020 se kapela ROSE TATTOO se vrací do Evropy, aby oslavila jubilejní čtyřicítku svého kultovního alba, kde nebudou chybět známé hity "Bad Boy for Love, "The Butcher and fast Eddy", "Nice Boys" or – a samozřejmě – “Rock 'n' Roll Outlaw". Slavit tuto významnou dekádu přijedou ROSE TATTOO se svými fanoušky také k nám a to 6. března do pražského klubu Palác Akropolis.

Jako speciálního hosta si tito rockoví bardi pozvali mladou, svěží, ryze ženskou kapelu ze Švédska – THUNDERMOTHER. Tato severská exploze s nejhlasitějšími holkami na Zemi má na kontě již 3 alba a nyní se chystají dobýt svět! Kdo by tvrdil, že je rock´n´roll výhradně mužskou záležitostí, toho tvrdě vyvedou z omylu! Jejich mimořádně nadaná zpěvačka Guernica Mancini se se svým bluesovým hlasem může z fleku zařadit mezi královny klasické rockové scény a ani zbytek kapely nijak nezaostává. Co dodat? Na koncertě ROSE TATTOO a THUNDERMOTHER v březnu v PRAZE nesmíte chybět!

 

Galerie

picture ROSE TATTOO

Na mapě

Top