Detail info
Close

ROMAN HORKÝ 60  KAMELOT

ROMAN HORKÝ 60 KAMELOT

Datum: 4. dubna 2024
Místo: KD Hronovická
Adresa: Hronovická 406, Pardubice

Vstupenky

čtvrtek
4
dub. 2024
19:00
ROMAN HORKÝ 60 KAMELOT
KD Hronovická

Pardubice

Informace o akci

ROMAN HORKÝ 60 & KAMELOT - Zaprášené diamanty Tour 2024
Zaprášené diamanty Tour 2024 je unikátní koncertní projekt zpěváka, textaře, skladatele a frontmana brněnské skupiny Kamelot. Roman Horký, zpěvák a kytarista jedné z nejúspěšnějších folkových a trampských hudebních skupin ČR si připomene v roce 2024 své významné životní jubileum 60 let.
Toto výročí oslaví se svými příznivci v rámci celorepublikového turné, ve kterém návštěvníci uslyší celou řadu hitů jako Levnej hotel, Čas rozchodů, Pozor, tunel!, Země antilop, Slib, Honolulu, Island, Když vlaky jedou, Dlouhá pláž a další.
V muzice není Roman Horký stylově omezen, nicméně, jeho nejtypičtějším žánrem jsou trampské písně a folk-rock. Za svoji kariéru složil a otextoval přes tři sta písní. Je držitelem mnoha hudebních ocenění, skupina Kamelot byla desetkrát vyhlášena Kapelou roku a její nahrávky byly třikrát oceněny jako Album roku, natočil přes dvacet autorských alb, z toho patnáct z nich bylo oceněno titulem Zlatá deska a dvě alba získala titul Platinová deska i Multiplatinová deska.
Jako host večera také vystoupí zpěvačka Ilon Leichtová, známá z plzeňské bluegrassové kapely BlueGate.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz - eTickets!!
Další info:
PARDUBICE: vstupenky ZTP/P platí pro dvě osoby - vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jeho doprovod (jedna osoba) / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture ROMAN HORKÝ 60  KAMELOT
picture ROMAN HORKÝ 60  KAMELOT
picture ROMAN HORKÝ 60  KAMELOT
picture ROMAN HORKÝ 60  KAMELOT

Na mapě

google maps
Top