ROBERT KŘESŤAN & DRUHÁ TRÁVA / 30 LET

ROBERT KŘESŤAN & DRUHÁ TRÁVA / 30 LET

Datum: 2. listopadu 2021
Místo: Divadlo Gong, Praha
Adresa: Sokolovská 969/191, Praha 9-Libeň

Vstupenky

úterý
2
lis. 2021
19:00
ROBERT KŘESŤAN & DRUHÁ TRÁVA / 30 LET

Informace o akci

Neuvěřitelných 30 let působí na scéně bluegrassu a country česká skupina Druhá Tráva v čele s Robertem Křesťanem. Její věhlas sahá i do zahraničí, především do kolébky country music a bluegrassu do USA, kam často také vyrážejí na turné. Narozeniny skupiny oslaví a CD představí Robert Křesťan s Druhou trávou i na scéně Gongu.

 

Vážení návštěvníci!

Nikdo v současné době nedokáže odhadnout (možné) budoucí hygienicko-protiepidemická opatření Ministerstva zdravotnictví. Chceme alespoň částečně předejít případným problémům s omezením kapacity našeho sálu, proto do odvolání NEPRODÁVÁME VSTUPENKY NA KONKRÉTNÍ SEDADLA. O své(á) místo(a) se bát určitě nemusíte, ale na program přijďte s dostatečným předstihem. Kdo jak přijde, tak si sedne. 

V našem divadle dodržujeme všechna hygienicko-protiepidemická opatření. Ve vlastním zájmu sledujte naše internetové stránky www.divadlogong.cz

Divadlo GongTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top