RHAPSODY OF FIRE

RHAPSODY OF FIRE

Datum: 21. dubna 2023
Místo: Masters of Rock Café
Adresa: Tyršovo nábř. 5497, Zlín

Vstupenky

pátek
21
dub. 2023
20:00
RHAPSODY OF FIRE

Informace o akci

RHAPSODY OF FIRE se vrací do ČR! V dubnu 2023 zahrají ve ZLÍNĚ!

RHAPSODY OF FIRE – Glory For Salvation Tour 2023 – 21. 4. 2023 – ZLÍN, Masters of Rock Café

26. listopadu 2021 vydali italští králové symfonického metalu RHAPSODY OF FIRE své 13., kritikou velmi vysoce ceněné studiové album „Glory For Salvation“. Díky pandemii, která na 2 roky zastavila svět, však neměli šanci album představit živě. Až teď!

Konečně se nové epické skladby těchto metalových symfoniků mohou rozeznít naživo, RHAPSODY OF FIRE zamíří v rámci svého Evropského turné „Glory For Salvation Tour 2023“ i k nám, přesně do ZLÍNA, klubu Masters of Rock Café, 21. dubna 2023!

Čeká vás divoká jízda do mocné, symphonic-metalové vznešenosti! Chytlavá, sofistikovaná orchestrace a charakteristický hlas frontmana Giacoma Voliho dělají z desky „Glory For Salvation“ nejen slavnou, druhou část trilogie kapely, která začala psát jejich posledním albem „The Eighth Mountain“ (2019), ale také strhující a opravdové metalové mistrovské dílo. Energie každého člena kapely proudí nepřetržitě a virtuozita všech členů kapely vytváří naprosto dokonalý a proslulý Film Score Metal kapely v celé své kráse!

RHAPSODY OF FIRE patří k nejpopulárnějším metalovým kapelám v Evropě. Jsou zakladateli epického symfonického metalu, kombinujícího hollywoodský zvuk s power-metalem a jejich živá show jsou vždy dechberoucí…přijďte se přesvědčit a dobít si baterky do klubu Masters of Rock Café ve ZLÍNĚ, 21. dubna 2023!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture RHAPSODY OF FIRE
picture RHAPSODY OF FIRE

Na mapě

Top