RETRO aneb Kam zmizel ten starý song?

RETRO aneb Kam zmizel ten starý song?

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

RETRO aneb
Kam zmizel ten starý song?

Představení “RETRO aneb Kam zmizel ten starý song?“ je barevné a veselé taneční představení pro všechny věkové kategorie. Během večera zazní ty největší české hity z let 60.- 80. Překvapením večera je několik významných hostů, a to nejen tanečních.

www.detskybaletpraha.cz

Vhodné pro děti od 5 let
Délka představení: 80 minut

Dětský balet Praha, z.s. byl založen v září roku 2012. Jedná se o první dětský taneční soubor v Praze, který se věnuje zpracování významných baletních děl a tvorbě nových výpravných představení, která jsou ztvárněna pouze mladými tanečníky ve věku 4–18 let. Dětský balet Praha zve ke spolupráci mnoho významných pedagogů, choreografů a umělců, kteří patří mezi špičku v tanečním odvětví. Ke krásné podívané navíc přispívá profesionálně navržená scéna a kostýmy. Soubor získal celou řadu významných ocenění (např. Zlatý oříšek 2018 – ocenění nejšikovnějších dětí ČR) a jeho patronem je Vlastimil Harapes (tanečník, herec, choreograf, sólista baletu Národního divadla v Praze a též jeho dlouholetý umělecký šéf).Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top