Detail info
Close

REA GARVEY

REA GARVEY

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

REA GARVEY

Doors: 19:00
Rea Garvey: 20:00

Rea Garvey se vrací do malých klubů s "Roots Tour" a ohlašuje své nové album Ära.

V listopadu 2023 se Rea Garvey vrací na pódia, aby představil své ""Roots Tour"", které ho zavede zpět do malých klubů, které jsou pro něj velmi speciální. Turné předznamená vydání jeho nového alba a vezme fanoušky na nezapomenutelnou hudební cestu.

Po letech vystupování ve velkých arénách a na festivalech se nyní Rea Garvey rozhodl vrátit ke svým hudebním kořenům a opět vystupovat v intimitě, kterou přinášejí malé kluby.

Zveřejnění termínů turné se zároveň kryje s vydáním jeho nového singlu "Free like the Ocean", který představí své fanouškovské komunitě jako první singl z nového alba. "Free like the Ocean" se vám dostane pod kůži a je první jiskrou alba plného kouzel.

"Roots Tour" je dějištěm jedinečných koncertů, na nichž Rea Garvey posune svou vášeň a hluboké porozumění hudbě na novou úroveň. Jeho fanoušci se mohou těšit na emotivní a dojemné turné.

Zajistěte si vstupenky již nyní a ponořte se do světa Rea Garveyho na "Roots Tour".

Koncertní zážitek, který si nesmíte nechat ujít a na který budete navždy vzpomínat!


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture REA GARVEY
Top