Detail info
Close

QUEENSHOW (SK)

QUEENSHOW (SK)

Datum: 24. října 2024
Místo: SONO CENTRUM
Adresa: Veveří 3219/113, Brno

Vstupenky

čtvrtek
24
říj. 2024
20:00
QUEENSHOW (SK)

Informace o akci

Je to padesát let od doby kdy vyšlo druhé album Queen s názvem Queen II a britská čtveřice v čele s vlasatým Freddie Mercurym okouzlila hudební svět. Následovala slavná alba A Night At The Opera a A Day At The Races, která byla prvním vrcholem v tvorbě této britské formace a celá řada dalších alb a hitů.
Průřez tvorby legendárních Queen v podání špičkové slovenské skupiny Queenshow, která jako jediná na světě používá původní hudební nástroje jako Queen vás čeká ve čtvrtek 24.10.24 v brněnském Sono Centru, které je proslulé špičkovou hudební a světelnou aparaturou.
Skupina Queenshow si zakládá na co nejvěrnějším živém koncertním zvukovém a vizuálním provedení hudby fenomenální britské skupiny Queen.
Během 90 minutového koncertu zazní největší hity jako Bohemian Rhapsody, I Want To Break Free, Under Pressure, Radio Gaga,Crazy Little Thing Called Love, Save Me, To Love Somebody a další.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture QUEENSHOW (SK)

Na mapě

google maps
Top