Detail info
Close

QUEENSHOW (SK) /za Killer Queen (UK)/

QUEENSHOW (SK) /za Killer Queen (UK)/

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vyjádření pořadatele:

S politováním sdělujeme, že kvůli situaci s epidemií Covid a šíření mutace Delta vláda ČR zakázala cestování občanům Velké Británie do ČR. I přes velké úsilí z naší strany nebyla skupině Killer Queen (UK) udělena vyjímka Ministerstva kultury, a tak skupina v srpnu nepřicestuje. Podařilo se nám však zajistit vynikající náhradu za Brity, a to nejlepší slovenský Queen Cover band – formaci Queenshow (SK), která koncert 25.8. ve Zlíně odehraje. Pokud by některý z návštěvníků žádal kompenzaci za tuto programovou změnu, pak mu pořadatelská firma Brnokoncert-CZ poskytne voucher v hodnotě 500 Kč a ten si návštěvníci mohou vyzvednout přímo na koncertech u vstupu nebo pak mohou žádat o vouchery na emailové adrese mersey@volny.cz či telefonicky na čísle 00420541240623. Voucher lze uplatnit na jakýkoliv další koncert z nabídky uvedené na adrese www.brnokoncert.cz.

Omlouváme se za změnu, ale další přesunování koncertů nám připadalo nefér, a proto považujeme náhradní program za lepší řešení ve složité situaci.

Děkujeme za pochopení, Brnokoncert-CZ

Info ZTP a ZTP/P:
Držitelé průkazů ZTP: sleva 20 % na všech prodejních místech oproti průkazu ZTP.
Držitelé průkazů ZTP/P a doprovod 1 osoby: sleva 20 % na všech prodejních místech oproti průkazu ZTP/P, každý s vlastní vstupenkou. 


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture QUEENSHOW (SK) /za Killer Queen (UK)/

Změny a upozornění

ZMĚNA: Killer Queen (UK) 25.08.2021 20:00 (původně 03.03.2021) 14/15 Baťův institut, Zlín

ZMĚNA:
Vzhledem k přetrvávajícím celosvětovým omezením v souvislosti s pandemií covid-19 se mění program koncertu Killer Queen (UK) v náhradním termínu 25. 8. 2021 od 20:00 hodin (původně 3. 3. 2021) a v místě 14/15 Baťův institut - prostor venkovní platformy, Vavrečkova 70/40, Zlín, kdy britskou skupinu nahradí nejlepší revival band Queen ze Slovenska - QUEENSHOW. Místo konání a začátek koncertu se nemění.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat, vstupné se nevrací. Pořadatel Brnokoncert-CZ nabízí jako kompenzaci slevový voucher v hodnotě 500,- Kč na jakýkoliv další koncert z jeho nabídky na www.brnokoncert.cz. Voucher je možné vyzvednout přímo na koncertě u vstupu, nebo o něj poté zažádat na e-mailové adrese mersey@volny.cz či telefonním čísle +420 541 240 623.    

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení!

Reklamační oddělení TICKETPORTAL

Vyjádření pořadatele:
S politováním sdělujeme, že kvůli situaci s epidemií Covid a šíření mutace Delta vláda ČR zakázala cestování občanům
Velké Británie do ČR. I přes velké úsilí z naší strany nebyla skupině Killer Queen (UK) udělena vyjímka Ministerstva kultury, a tak skupina v srpnu nepřicestuje. Podařilo se nám však zajistit vynikající náhradu za Brity, a to nejlepší slovenský Queen Cover band – formaci Queenshow (SK), která koncert 25.8. ve Zlíně odehraje. Pokud by některý z návštěvníků žádal kompenzaci za tuto programovou změnu, pak mu pořadatelská firma Brnokoncert-CZ poskytne voucher v hodnotě 500 Kč a ten si návštěvníci mohou vyzvednout přímo na koncertech u vstupu nebo pak mohou žádat o vouchery na emailové adrese mersey@volny.cz či telefonicky na čísle 00420541240623. Voucher lze uplatnit na jakýkoliv další koncert z nabídky uvedené na adrese www.brnokoncert.cz.

Omlouváme se za změnu, ale další přesunování koncertů nám připadalo nefér, a proto považujeme náhradní program
za lepší řešení ve složité situaci.

Děkujeme za pochopení, Brnokoncert-CZ


ZMĚNA: Killer Queen (UK) 3.3.2021 20:00 Sportovní hala Datart, Zlín

ZMĚNA:
Vzhledem k omezení všech kulturních, sportovních a společenských akcí a přetrvávajícím celosvětovým opatřením proti pandemii covid-19 se koncert Killer Queen (UK) přesouvá z plánovaného termínu 3. 3. 2021 od 20:00 hodin a zmísta Sportovní hala Datart, U Zimního stadionu 4286, Zlín na nový, náhradní termín a místo: 25. 8. 2021 od 20:00 hodin, 14|15 Baťův institut - prostor venkovní platformy, Vavrečkova 7040, Zlín.

Zakoupené vstupenky je potřeba na nový termín vyměnit. Komu nový náhradní termín nevyhovuje, může vstupenky směnit za Poukaz covid-19, nejpozději do 31.3.2021.

 

Výměna vstupenek na nový termín po 31.3.2021 probíhá následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
Vstupenky vyměňuje centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1). Naskenované vstupenky na původní termín je třeba zaslat na e-mail:reklamace@ticketportal.cz. Nové vstupenky budou odeslány e-mailem zpět. 

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupenky vyměňuje automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) zasláním nových vstupenek na e-mail zákazníka, pod kterým vstupenky kupoval.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupenky vyměňuje automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) zasláním nových vstupenek na e-mail zákazníka, pod kterým vstupenky kupoval.

3/ Platba vstupenek přes benefity
Naskenované vstupenky na původní termín spolu s objednávkou je třeba zaslat na e-mail:
reklamace@ticketportal.cz
. Nové vstupenky budou odeslány e-mailem zpět. 

4/ Platba vstupenek na fakturu
Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami na původní termín je třeba zaslat na e-mail:
rezervace@ticketportal.cz. Nové vstupenky budou odeslány e-mailem zpět. 
 

 

 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení!

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top