QUEEN SHOW, starring Marc Martel

QUEEN SHOW, starring Marc Martel

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

QUEEN SHOW, starring Marc Martel - Show Must Go On
Hudba a show Queen skutečně pokračuje, v hrdle ohromujícího vokálního dvojníka Freddieho Mercuryho, kterým je Marc Martel.
Kanadský zpěvák přijede do Prahy s programem CELEBRATION OF QUEEN - TRIBUTE SHOW. Díky jeho talentu si můžeme naživo vychutnat hity britských rockových legend.
Marc, jenž má vláštní hlasovou podobnost s Freddiem Mercurym, již koncertoval ve více než 35 zemích a na Youtube/Facebook jej sleduje přes 350 milionů lidí.

MARTEL AND "BOHEMIAN RHAPSODY"
Marc Martel svým hlasem umožnil vznik nejvýdělečnějšího hudebního životopisného filmu o hudbě a životě Queen. Ve snímku kromě archivních nahrávek zesnulého frontmana zní právě hlas Marca Martela. Producent filmu Graham King přiznal, že bez Marca by film prostě nevznikl.
Marc Martel je jedinečný fenomén, opravdu nejen zpívá jako Freddie, vystihuje jeho způsob chování, vokální intonace, ale také vypadá jako sólista Queen. Ne nadarmo kritici nazývají Martela Mercuryho reinkarnací.

HUDBA QUEEN NA PÓDIU FÓRA KARLÍN
Marc Martel vystoupí v ikonických hitech jako: Somebody to Love, Bohemian Rhapsody, Radio Ga Ga a samozřejmě The Show Must Go On. Přijďte a staňte se součástí jedné z nejlepších show Queen tribute na světě.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:

koncert na stání / slevy NE / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE

***
PŘESUNUTO: (19.09.20/18.02.21/18.10.21) / NOVĚ: 03.07.2022, 19:00
Vracení vstupného z titulu změny termínu již bylo ukončeno (31.01.2022). Původně zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a na nový termín je není třeba vyměňovat.

Uskutečněním představení platnost všech vstupenek zaniká, přijďte!
Team Ticketportal.cz

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture QUEEN SHOW, starring Marc Martel
picture QUEEN SHOW, starring Marc Martel
picture QUEEN SHOW, starring Marc Martel
picture QUEEN SHOW, starring Marc Martel
picture QUEEN SHOW, starring Marc Martel
picture QUEEN SHOW, starring Marc Martel
Top