Pressure Busspipe + I Grade Dub

Pressure Busspipe + I Grade Dub

Datum: HLEDÁME NOVÝ TERMÍN
Místo: Futurum Music Bar, Zborovská 82/7, Praha 5

Vstupenky

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
Pressure Busspipe + I Grade Dub
HLEDÁME NOVÝ TERMÍN

Informace o akci

Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu, která zakázala od 10.3.2020 veškeré sportovní, kulturní a jiné hromadné akce nad 100 lidí, se koncert který se měl konat dne 23.3.2020 , přesouvá na náhradní termín, který bude upřesněn.  Vstupenky zůstávájí v platnosti. Pro bližší informace sledujte  www.ticketportal.cz

 

Koncem března do Prahy přiletí Pressure Busspipe, nastupující král reggae z Virgin Islands!

Slíbili jsme vám, že vedle Elephant Mana přijede v březnu ještě jeden pozoruhodný hlas z Karibiku, a tak s radostí informujeme, že se 29. Března 2020 konečně do Česka podívá rastaman z Virgin Islands, který si říká Pressure Busspipe!

Po loňském nečekaném úmrtí Benjamina Vaughna z kapely Akae Beka se Pressure stává nejznámějším mužským reggae hlasem na Panenských ostrovech, kterému se povedlo už více než před dekádou prorazit na Jamajce. Vydává velmi kvalitní, konzistentní a uvědomělou muziku už od svého prvního hitu Love and Affection z roku 2007. Kdo jej zná, ten ví, že v jeho případě je úplně jedno, jestli zrovna hraje reggae, dub, dancehall nebo hiphop, protože jeho hlas a flow si poradí s libovolným žánrem takovým způsobem, že se vaše ruce budou spontánně kolíbat nad hlavou.

 

Na mapě

Top