Pressure Busspipe + I Grade Dub

Pressure Busspipe + I Grade Dub

Datum: 29. března 2020
Místo: Futurum Music Bar, Zborovská 82/7, Praha 5

Vstupenky

Neděle
29
Bře. 2020
20:00
Pressure Busspipe + I Grade Dub

Informace o akci

Koncem března do Prahy přiletí Pressure Busspipe, nastupující král reggae z Virgin Islands!

Slíbili jsme vám, že vedle Elephant Mana přijede v březnu ještě jeden pozoruhodný hlas z Karibiku, a tak s radostí informujeme, že se 29. Března 2020 konečně do Česka podívá rastaman z Virgin Islands, který si říká Pressure Busspipe!

Po loňském nečekaném úmrtí Benjamina Vaughna z kapely Akae Beka se Pressure stává nejznámějším mužským reggae hlasem na Panenských ostrovech, kterému se povedlo už více než před dekádou prorazit na Jamajce. Vydává velmi kvalitní, konzistentní a uvědomělou muziku už od svého prvního hitu Love and Affection z roku 2007. Kdo jej zná, ten ví, že v jeho případě je úplně jedno, jestli zrovna hraje reggae, dub, dancehall nebo hiphop, protože jeho hlas a flow si poradí s libovolným žánrem takovým způsobem, že se vaše ruce budou spontánně kolíbat nad hlavou.

Pressure v roce 2019 vydal skvělé album Rebel With A Cause, které redakce Jahmusic zařadila mezi 20 nejpozoruhodnějších alb loňského roku a kde hostují namátkou Akae Beka,Protoje, Sizzla, Kabaka Pyramid, Anthony B a v neposlední řadě americký rapper Redman, s kterým si Pressure s chutí dal ještě jeden samostatný singl v Redmanově produkci. Zkrátka a dobře – tohle si nechcete nechat ujít – a to přesto (nebo právě proto), že místo kapely bude doprovázen asi nejdůležitějším producentem Virgin Islands, což je Tippy přezdívaný I Grade Dub. Veterán žánru, který produkoval nejen vícero alb od Akae Beka a Midnite i dalších jmen, jako jsou Danny I, Lutan Fyah nebo právě nové album od Pressure Busspipe!

Na mapě

Top