Postmodern Jukebox

Postmodern Jukebox

Datum: 18. července 2020
Místo: Státní zámek Sychrov

Vstupenky

Sobota
18
Čvc 2020
20:00
Postmodern Jukebox

Informace o akci

K dispozici také limitovaná edice vstupenek Postmodern Jukebox - Meet&Greet. Více informací o těchto exkluzivních vstupenkách ZDE

Swingový fenomén Postmodern Jukebox se vrací do Čech.

Americké uskupení Postmodern Jukebox se po velkém úspěchu vrací do Čech a poprvé pod širé nebe. Pro svoji venkovní premiéru si vybral malebnou zahradu Státního zámku Sychrov, kde se již uskutečnily např. koncerty Krise Kristoffersona, Sinead O’Connor, Suzanne Vega a další velkých zahraničních jmen.

„Při sestavování koncepce repertoáru Postmodern Jukebox pro toto turné jsme se snažili spojit skutečný talent s vhodným materiálem a vytvořit jedinečný a úchvatný zážitek pro fanoušky Postmodern Jukebox”, dodává Bradlee. „Připravte se na nejsenzačnější party dvacátých let našeho věku s Velkým Gatsby."

„Minulá Dvacátá léta nám dala jazz, jedinou původní uměleckou formu vzniklou v Americe. Kdo ví, čeho se můžeme dočkat ve 20. letech tohoto století?" říká Bradlee. „Jedna věc je jistá, a to je, že mnoho lidí je už unaveno z titulků nastražených při každém kliknutí, nesmyslných televizních reality show a závislosti na mobilních telefonech, která v minulém desetiletí nepřinesla nic jiného než rozdělení lidí. Využíváme našeho malého koutku popové kultury k tomu, abychom přiměli lidi zapomenout na problémy a přidat se k naší oslavě skutečného hudebního talentu a nadčasového stylu – živě a v reálném, ne virtuálním světě."

Osoby ZTP/P zdarma
bezbariérový přístup ANO// zvláštní sektor či umístění pro vozíčkáře NE pro ostatní ZTP/P NE

Galerie

picture Postmodern Jukebox

Na mapě

Top