Detail info
Close

Petr Spálený 80, host: Miluška Voborníková

Petr Spálený 80, host: Miluška Voborníková

Datum: 21. listopadu 2024
Místo: KD Hronovická
Adresa: Hronovická 406, Pardubice

Vstupenky

čtvrtek
21
lis. 2024
19:00
Petr Spálený 80, host: Miluška Voborníková
KD Hronovická

Pardubice

Informace o akci

Legenda české hudební scény, zpěvák Petr Spálený, oslaví své osmdesáté narozeniny. Při této příležitosti pro vás připravil jedinečné koncerty a jeden z nich se uskuteční také v pardubickém Kulturním domě Hronovická. Petr Spálený, který za svou dlouhou a úspěšnou kariéru vytvořil nespočet nezapomenutelných hitů, vám přijede zahrát své největší hity jako "Plakalo bejby", "Dáma při těle", "Trápím se, trápím" nebo třeba "Kdybych já byl kovářem". Během večera vám nabídne nejen tyto písně, ale také mnoho dalších, které vám určitě vykouzlí úsměv na tváři a zahřejí u srdce. Spolu s Petrem Spáleným vystoupí i jeho kapela Apollo band a jako speciální host večera se představí jeho manželka, zpěvačka divadla Semafor, Miluška Voborníková. Tento koncert bude nejen hudebním zážitkem, ale také krásnou příležitostí zavzpomínat na všechny nezapomenutelné chvíle, které nám Petr Spálený svou hudbou přinesl.

Při nákupu vstupenek pro ZTP, ZTP/P objednávky zasílejte e-mailem na adresu rezervace@ticketportal.cz. Do e-mailové objednávky je nutné nascanovat průkaz ZTP/P.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top