Detail info
Close

Parov Stelar Theater Tour

Parov Stelar Theater Tour

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Připravte se na nezapomenutelnou hudební cestu, jaká nemá obdoby! Hvězdný rakouský DJ a hudebník Parov Stelar hrdě představuje Theater Tour 2024, které vám přiblíží kouzlo jeho hudby v intimnějších prostorech, než jsou fanoušci běžně zvyklí. Toto turné slibuje výjimečnou show, na kterou se bude dlouho vzpomínat. Parov Stelar představí písně z celé své kariéry, včetně mnoha klasických skladeb, ale i písně, které ještě nikdy naživo nezazněly.

Theater Tour 2024 se zastaví v deseti evropských městech. Jednou ze zastávek bude i pražské Forum Karlín, kde se Parov Stelar představí v pátek 23. února 2024.

Nenechte si ujít exkluzivní zážitek s Parov Stelar a jeho kapelou!

Marcus Fuereder, známý spíše pod uměleckým jménem Parov Stelar, je jedním z mezinárodně nejúspěšnějších rakouských umělců. Se svou kapelou odehrál více než 1000 koncertů po celém světě, např. vyprodané koncerty v PlayStation Theater v New Yorku, Alexandra Palace v Londýně a Zenith v Paříži. Hrál na velkých festivalech jako Coachella, Glastonbury, Sziget, Lollapalooza a mnoha dalších.

Info pro ZTP/P: cena 1190 Kč, doprovod zdarma ( pro zakoupení vstupenek kontaktujte Ticketportal )

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top