PRIMA FEST

PRIMA FEST

Datum: NOVÝ TERMÍN BUDE OZNÁMEN
Místo: Šikland Vysočina, Zvole 49, Zvole
Adresa: Zvole 49, Zvole

Vstupenky

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
PRIMA FEST
NOVÝ TERMÍN BUDE OZNÁMEN

Informace o akci

PRIMA FEST 2020
Největší rodinný festival v České republice, na kterém si zábavu najde opravdu každý!
V pátek 17. a v sobotu 18. července bude již potřetí největší zábavní areál Šikland na Vysočině praskat ve švech. Dvoudenní Prima festival nabídne všem návštěvníkům spoustu aktivit pro celou rodinu, v čele s vystoupeními Lucie Bílé, Petry Janů, Michala Hrůzy, Petra Koláře, s koncerty skupin Olympic, No Name, Slza, Jelen, Děda Mládek Illegal Band, Qeenie, Vojta D. či Mňága a Žďorp ad. Dětští návštěvníci se mohou těšit na Čiperky, Míšu Růžičkovou, Dádu Patrasovou nebo Maxim Turbulenc. V dětské zóně bude spousta zábavy a aktivit pro všechny věkové kategorie. Budeme vyrábět, malovat, hrát si a poznávat při vzdělávacích hrách. V gaming zóně si budou moci teenageři zapařit své oblíbené hry. Příjemné zázemí bude pro dámy v beauty a wellness zóně, kde se mohou těšit na hýčkání, líčení a pečování. Nic nebude chybět ani pánům, kteří se budou moci vyřádit na offroad dráze. Odpočinek, relaxaci a odreagování nabídne Blue Style Relax Zóna. Se setměním se pak budou v letním MAX KINĚ promítat české filmové novinky. A pokud by to bylo ještě málo, můžete navštívit zoopark, aquapark, strašidelný zámek Draxmoor či stylové westernové městečko.
DĚTI DO 12 LET (VČETNĚ) MAJÍ PO PŘEDLOŽENÍ PRŮKAZU ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ VSTUP ZDARMA. Ti, kteří se nebudou moci při vstupu do areálu prokázat průkazem zdravotního pojištěnce, platí jednotné vstupné 199 Kč (k zakoupení pouze na místě).
Pro návštěvníky ve věku 13–18 let (včetně) platí taktéž jednotné vstupné 199 Kč (k zakoupení pouze na místě).
Veškeré informace k festivalu PRIMA FEST na http://primafest.cz/Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top