PŘÍBĚH DIVOKÉHO ZÁPACHU, Divadelní spolek Slawjena

PŘÍBĚH DIVOKÉHO ZÁPACHU, Divadelní spolek Slawjena

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

VÍT ŠUJAN: PŘÍBĚH DIVOKÉHO ZÁPACHU
Hrají, zpívajía tančí členové Divadelního spolku Slawjena
& kapela Šnek a spol. 

Divadelní spolek Slawjena (www.slawjena.cz) kdysi vznikl svým aktérům poněkud navzdory, prožil hvězdné chvíle úspěšných produkcí i časy mnohaměsíční hibernace. Poslední dva roky využil jednak k částečnému rozšíření domovského zázemí, vedle Brna je teď také blanenským divadlem, ale především k personálnímu vyladění ansámblu. Podobně jako na přelomu milénia před dvaadvaceti lety, i tentokrát k tomuto došlo někdy až úmorným zkoušením nové autorské hry s písněmi a tanci, a stejně jako před necelým čtvrtstoletím se i tentokrát žánrově jedná o western.
Diváci a posluchači se tak mohou těšit na komorně laděnou komedii, nepostrádající crazy momenty, žánrově vrstevnaté písně a nápadité choreografie sólistů i ansámblů. Krátké citace v průběhu hry připomenou mnohé úspěšné filmy tuzemské i světové kinematografie nejen tohoto zaměření, svoje místo mají i současné aktualizace.
Ti nejpozornější z diváků mohou zodpovězením kvizové otázky získat zatím nespecifikovaný divadelní bonus pro příště.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!
Další info:
nečíslovaná sedadla / sleva 50% pro držitele průkazu ZTP/P / bezbariérový přístup ANO, zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top