PRAGUECON 2018

PRAGUECON 2018

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

PragueCON promění pražské Výstaviště v ultimátní popkulturní nářez

Výstaviště Praha se poslední zářijový víkend promění v bránu do světa hollywoodských blockbusterů, kultovních seriálů a herních pecek. PragueCON bude oslavou té nejlepší zábavy, kterou nabízí náš moderní svět, a vy u toho nesmíte chybět.
Od pátku 29. září až do neděle 30. září 2018 se Praha stane hlavním evropským centrem zábavy. Holešovické Výstaviště Praha na tři dny ovládnou hollywoodští superhrdinové, postavy z populárních seriálů a filmů, zástupci světa komiksů, eSports a videoher. Na své si přijdou i fanoušci herní a filmové hudby, vojenské techniky, larpů nebo cosplay.
Během prodlouženého víkendu se budete moci podívat do světa vašich oblíbených hrdinů, ať už jste fanoušky Hry o trůny, Vikingů, Strážců galaxie a dalších populárních filmů a seriálů. Do Prahy ale zamíří nejen hvězdy marvelovek či seriálových hitů, ale také herní scény. Herní týmy si to rozdají v mezinárodním turnaji Counter-Strike v režii ESL.
Na ty, kteří se nebudou chtít schovávat za monitor, se již chystá mistrovská jednotka, se kterou mohou návštěvníci změřit síly v paintballu. Nejen pro geeky a nerdy budou také připraveny cosplayerské soutěže, středověká a fantasy ležení nebo ukázky nejžhavější techniky. Zapomenout nejde ani na nabitou hudební scénu, která nabídne pestrý program od středověkého metalu, přes polský folk, rap až k herní a filmové klasice v podání se symfonickým orchestrem.
Kompletní program, který bude postupně doplňován o konkrétní jména zahraničních hvězd, najdete na www.praguecon.eu a www.facebook.com/PragueCon. Jednodenní vstupenku lze pořídit za 490 Kč, třídenní pas pak za 890 Kč. Sleva ISIC na lupeny je samozřejmostí ;)

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: PRAGUECON 28.-30.9.2018

ZRUŠENO:


Z technických důvodů se ruší akce PRAGUECON 2018 ve všech termínech (28.-30.9.2018)

 

Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.


Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat – vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat – vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 


Top