Detail info
Close

PETR ŠPAČEK  & band...

PETR ŠPAČEK & band...

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Petr Špaček se svým bandem opět vystoupí v pražském Rudolfinu! Tentokrát bude koncert opravdu speciální, protože na něm Petr pokřtí své dlouho připravované debutové album BELIEVE!

Přijďte zažít tento pohodový violoncellový koncert Petra Špačka a jeho bandu s nabitým programem. Band bude hrát v již tradičním složení Jan Kubín (klavír, saxofon), Štěpán Váňa (kontrabas a baskytara) a Jakub Eben (bicí souprava).

Petr Špaček v září 2021 naplno odstartoval sólovou dráhu vyprodaným pražským Rudolfinem a od té doby se prakticky se svojí novou kapelou nezastavil.
Petr vystudoval violoncello v Bostonu, v USA, vyhrál rozhlasovou soutěž Českého rozhlasu a jako sólista koncertoval už téměř se všemi českými orchestry. Na tomto koncertě však nebude vystupovat jako hráč pouze klasické hudby.

Můžete se především těšit nejen na písně, které již k tomuto uskupení tradičně patří jako jsou Bohemian Rhapsody, Shallow, Viva la Vida, Don't Stop Me Now, Rain Drops Keep Falling On My Head, Hotel Ritz, Čardáš ale i na další nové písně připravené speciálně pro tento koncert.

Délka koncertu: 120 minut včetně přestávky

Buďte u toho!!!

Více na www.spacekpetr.com

Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknout

v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Top