Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
PERFECTLAND OPEN AIR KOLÍN

PERFECTLAND OPEN AIR KOLÍN

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vítejte na našem vzrušujícím hudebním festivalu, který se koná v nádherném ostrovním ráji! Připravte se protančit noc na elektrizující rytmy těch nejlepších českých DJs, z nichž někteří patří k nejoblíbenějším v Praze, jako např: Mairee | Andrea Pomeje | MATAMAR | INSIDIA | Michael C | Snbm | The Atomiс

Jakmile vstoupíte na ostrov, přenesete se do světa hudby a kouzel. Náš festivalový areál zdobí barevná světla, oslnivé dekorace a malebná kulisa, která vám vyrazí dech.

Jakmile začne hrát hudba, ucítíte ve vzduchu energii a vzrušení. DJové vás svými dynamickými mixy a energickými vystoupeními rozhýbou do posledního taktu. Ponoříte se do světa hudby, který vás roztančí.

Festival je však víc než jen hudba - je to nezapomenutelný zážitek. Ostrov je zázračnou zemí lahodného jídla, osvěžujících nápojů a jedinečných prodejců jedinečných suvenýrů. Ať už si chcete odpočinout od tance a relaxovat, nebo prozkoumat úchvatné přírodní krásy ostrova, každý si zde najde něco pro sebe.

Připravte se tedy na to, že si na našem hudebním festivalu vytvoříte vzpomínky, které vám zůstanou na celý život. Díky špičkovým českým DJs, krásnému prostředí a živé atmosféře si tuto nezapomenutelnou událost nebudete chtít nechat ujít!

Cena vstupenek:
I. vlna ( do 30.4 ) cena: 390,-Kč
II. vlna ( od 1.5 - 15.7. ) cena: 490,-Kč

Cena vstupenek na místě: 490,-Kč
Volný vstup na akci pro účastníky fotbalového turnaje SK Sparta Kolín 15.7.2023.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZRUŠENO: PERFECTLAND OPEN AIR KOLÍN, 15.7.2023

ZRUŠENO:

z technických důvodů se festival PERFECTLAND OPEN AIR KOLÍN v plánovaném termínu 15.7.2023 od 14:00 a v místě Kmochův ostrov, Kolín neuskuteční a bez náhrady se RUŠÍ.

 

Zakoupené vstupenky lze vracet v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací:

-vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 

 


Top