PAVEL VÍTEK a FRANKIE´S BAND: Vánoční dárek

PAVEL VÍTEK a FRANKIE´S BAND: Vánoční dárek

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

PAVEL VÍTEK - Vánoční dárek
FRANKIE'S BAND
MARKÉTA KONVIČKOVÁ (jako host pouze v Ostravě)

3.12.2013 19:00
Kino Metropol, Olomouc
4.12.2013 19:00
Dům kultury města Ostravy

Zpěvák a herec Pavel Vítek v koncertní premiéře na scéně divadla Kalich. Absolvent DAMU se v roce 1987 prosadil hitem "Má svůj den" v české populární hudbě a stal se ikonou zejména ženského publika. V 90 tých letech se vrátil na špičky hitparád s autorskou písní "Mám rád vůni tvý kůže" a později také s albem "Muzikál", z něhož pochází hit "Asi do věží" nebo duet "Párkrát mlčet", který nazpíval s operní divou Evou Urbanovou.
V roce 1995 Karel Svoboda a Jozef Bednárik obsadili Pavla Vítka do role Stevena v muzikálu Dracula a od té doby patří k nejobsazovanějším muzikálovým interpretům. Účinkoval v inscenacích Bídníci, Noc na Karlštejně, Postřižiny, Angelika, Miss Saigon, Tři mušketýři, Cikáni jdou do nebe a v divadle Kalich se představil jako Anděl strážný v Pomádě. Momentálně hostuje u společnosti Háta v divadelní adaptaci filmu Světáci. Jeho koncerty jsou typické živou energií a vděčným výběrem repertoáru, který s Pavlem Vítkem zpívá celý sál.

www.petarda.cz

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture PAVEL VÍTEK a FRANKIE´S BAND: Vánoční dárek
picture PAVEL VÍTEK a FRANKIE´S BAND: Vánoční dárek
Top