Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Datum: 12. prosince 2021
Místo: Městské divadlo Zlín – Velký sál
Adresa: třída T. Bati 32, Zlín

Vstupenky

Neděle
12
pros. 2021
19:00
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
PŘESUNUTO Z 13.12.2020, NOVĚ:12.12.2021 OD 19:00

Informace o akci

ONDŘEJ HAVELKA A JEHO MELODY MAKERS /Městské divadlo Zlín/

Opět jeden z koncertních titulů, bez nichž si předvánoční období ve Zlíně nelze představit (když jsme to u nás v agentuře počítali, došli jsme k počtu 18-ti po sobě jdoucích předvánočních koncertů pana Havelky s orchestrem ve Zlíně v režii naší agentury!). Swingová klasika, která se nikdy neomrzí, obzvláště díky tomu, že Melody Makers dovedou vždy překvapit něčím novým. A netýká se to jen názvu a dramaturgie koncertního programu, který doznává každoroční obměny.

KONCERT ONDŘEJE HAVELKY S MELODY MAKERS (původně plánovaný na 13.12.2020) SE USKUTEČNÍ V NÁHRADNÍM TERMÍNU – 12. prosince 2021

 

Vážení návštěvníci, majitelé zakoupených vstupenek, s ohledem na současnou situaci, která koncertům vůbec nepřeje, jsme se rozhodli nečekat a letošní vánoční koncert pana Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers v Městském divadle Zlín přeložit na rok příští.

Náhradní datum koncertu je NEDĚLE 12. PROSINCE 2021.

PŮVODNÍ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI I NA NOVÉ DATUM, předprodej vstupenek dále pokračuje jak v pokladně Městského divadla Zlín, tak i v síti Ticketportal. Info ke koncertu naleznete na stránkách pořádají agentury: www.velryba.cz

Děkujeme vám za pochopení i podporu!

Vaše Agentura VelrybaTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top