O ZAPOMNĚTLIVÉM PSANÍČKOVÉM ANDĚLÍČKOVI

O ZAPOMNĚTLIVÉM PSANÍČKOVÉM ANDĚLÍČKOVI

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Námětem pro tuto vánoční pohádku je příběh o Psaníčkovém Andělíčkovi, který každé Vánoce nosí dětská přání Ježíškovi. Představení přináší do divadla přinést kouzlo Českých Vánoc, které odbíjí kouzelný „Vánoční čas“. Hlavní zápletkou pohádky je pak skutečnost, že náš Psaníčkový Andělíček jednou zaspí a tím se jaksi vše řádně zašmodrchá…a pak už bude záležet jen na tom, jestli se ho podaří vzbudit, není to ale vůbec tak jednoduché, jak se může zdát. Velký důraz je v tomto představení kladen na scénografii, která má navodit kouzelnou a poetickou atmosféru Vánoc.

 

Scénář napsal K. Zima, autorem scény je Roman Marek a Martina Marková, kteří se už řadu let podílejí na scénografiích divadla Drak z Hradce Králové, Naivního divadla v Liberci a mnoho dalších tuzemských i zahraničních scén. V představení hrají K. Zima, J. Škvrna a Agáta Zimová nebo Jonáš Zima, Ježíška namluvil Jonáš Zima.

 

 

Vážení návštěvníci!

Vstupenky se většinou prodávají s několikaměsíčním předstihem. Bohužel nemáme věšteckou kouli. Ani si nedovolíme odhadnout hygienicko-protiepidemické opatření Ministerstva zdravotnictví platné v den konání vašeho programu. Tyto informace pravidelně zveřejňujeme na našich internetových stránkách www.divadlogong.cz.

 

Do odvolání neprodáváme vstupenky na konkrétní místa k sezení. Obecně se jedná o všechny koncerty a představení pro děti a mládež. O své(á) místo(a) se bát určitě nemusíte, ale přijďte s dostatečným předstihem. Kdo jak přijde, tak si sedne. Představení uváděná v 10:00 hodin jsou částečně zadána pro školy a školky. Veřejnost je usazována osobně pořadatelem až k místu sezení.

 

Divadlo Gong

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top