Detail info
Close

O ZAPOMNĚTLIVÉM PSANÍČKOVÉM ANDĚLÍČKOVI

O ZAPOMNĚTLIVÉM PSANÍČKOVÉM ANDĚLÍČKOVI

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

O Vánocích je každé dítě šťastné, pokud najde pod stromečkem svůj dárek. Ale aby děti našly své dárky pod stromečkem, musí jejich přání napsaná na lístečcích, posbírat Psaníčkový andělíček, který je pak odnese Ježíškovi.

O Vánocích je každé dítě šťastné, pokud najde pod stromečkem svůj dárek. Ale aby děti našly své dárky pod stromečkem, musí jejich přání napsaná na lístečcích, posbírat Psaníčkový andělíček, který je pak odnese Ježíškovi. Jenže tyto Vánoce Psaníčkový andělíček zaspí, tím se jaksi vše řádně zašmodrchá a pak už bude záležet jen na tom, jestli se ho podaří vzbudit. Není to ale vůbec tak jednoduché, jak se může zdát. Poetická pohádka, která navodí kouzelnou atmosféru Vánoc, připomíná polozapomenuté zvyky a tradiční koledy. Spolu s herci v pohádce vystupují také krásné loutky.

Hrají: Jarmil Škvrna, Karel Zima a Adélka Hesová.

Pohádka je vhodná pro celou rodinu!

Součástí představení je také zpívání koled. Přidáte se? Pamatujete si texty nejznámějších koled? Štěstí přeje připraveným. Přidáváme seznam koled k případnému doučení.

 

  • NARODIL SE KRISTUS PÁN
  • NESEM VÁM NOVINY
  • BYLA CESTA, BYLA UŠLAPANÁ
  • DEN PŘESLAVNÝ JEST K NÁM PŘIŠEL
  • CHTÍC, ABY SPAL
  • PÁSLI OVCE VALAŠI

 

CENA VSTUPENEK A PODMÍNKY VSTUPU:

Každá vstupující osoba do prostor divadla (bez rozdílu věku) musí mít vlastní vstupenku. Vstupné neplatí pouze batolata. Platí jednotné vstupné pro malé i velké. Vstupenky za 200 Kč zakoupíte v předprodeji do 23.12.2023. Případný doprodej vstupenek bude umožněn krátce před představením ve foyer divadla za 250 Kč (v den konání není možné platit kartou).

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top