Detail info
Close

OSTROV LOUTEN: B. HULCOVÁ & B. HOFSTÖTTER

CONCENTUS MORAVIAE 2023
OSTROV LOUTEN: B. HULCOVÁ & B. HOFSTÖTTER

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

XXVIII. ročník festivalu
CONCENTUS MORAVIAE
30/5-27/6 2023
Mezi Kroměříží a Vídní

Ostrov louten: B. Hulcová & B. Hofstötter
Barbora Hulcová / theorba
Bernard Hofstötter / barokní loutna

Loutna je jedním z nástrojů, které si ve spojení se starou hudbou vybavíme jako první. Kytarový mág a virtuózní hráč na dlouhou řadu drnkacích nástrojů období renesance a baroka Pierre Pitzl a jeho přátelé nás zvou na návštěvu Ostrova louten: na tomto imaginárním místě si celou škálu loutnové hudby vychutnáte nejlépe. První výlet na Ostrov louten publikum zavede v pátek do nově zrekonstruované saly terreny na zámku v Lysicích, loutnové dobrodružství bude pokračovat o víkendu na zámku v Rájci-Jestřebí.  

Koncert je první částí dramaturgického projektu Pierra Pitzla - Ostrov louten, který pak pokračuje o víkendu  na zámku v Rájci nad Svitavou. Lze si ho užít i samostatně, ale v kombinaci s ostatními dvěma poskytne nepřekonatelný hudební zážitek...

Zlevněné vstupenky jsou k dispozici důchodcům, studentům, držitelům průkazek ZTP (1 osoba) a ZTP-P (1 osoba). Doklad opravňující ke slevě je třeba předložit spolu se zlevněnou vstupenkou při vstupu do místa konání koncertu.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top