ORIGINAL ENIGMA VOICES

ORIGINAL ENIGMA VOICES

Datum: 1. prosince 2020
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál

Vstupenky

Úterý
1
Pros. 2020
19:00
ORIGINAL ENIGMA VOICES

Informace o akci

ORIGINAL ENIGMA VOICES vystoupí živě v Praze!
Skupina předvede společně s dalšími silnými hlasy všechny své největší hity v originálních aranžích.

Tři nominace Grammy, 70 milionů prodaných desek, více než 100 zlatých a platinových desek - to je jen část úspěchů projektu ENIGMA. Rekordní prodej a zároveň tajemné tváře členů skupiny - díky tomu se mystická ENIGMA stala jedním z nejpopulárnějších hudebních projektů posledních desetiletí.
I přes impozantní čísla skupina před rokem 2019 nekoncertovala!

Projekt ENIGMA založený v roce 1980 německým producentem MICHAELEM CRETU přilákal miliony posluchačů unikátním zvukem, který nelze srovnávat s žádnými jinými. ENIGMA se umístila víc než padesátkrát na prvním místě světových hudebních žebříčků!

Během koncertu v Praze skupina sestavená z originálních hlasů ENIGMY, mj. ANDRU DONALDS, ANGEL X, FOX LIMA…, předvede své největší hity, program zahrnuje více než 20 skladeb z různých alb, mimo jiné Return to Innocence, Gravity of Love, Mea Culpa, Sadeness, Principles of Lust, 7 Lives, Many Faces, The Rivers of Belief, The Fall of Live of a Rebel Angel.

Koncert bude zpestřen účastí orchestru a mnoha speciálními efekty. Každá skladba představuje samostatnou produkci. Hudba je doprovázena elektrizující vizualizací a změnou kostýmů umělců, kteří skvěle ovládají umění scénické reinkarnace.
Nenechte si ujít toto mnoharozměrné show! Je to duševní cesta zvuky, obrazy, světly a smysly!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenky do sekce ZTP/P platí vždy pro dvě osoby, jsou vyhrazeny pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), nárok na vstupenku ZTP/P je třeba u vstupu doložit příslušným průkazem / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku

Galerie

picture ORIGINAL ENIGMA VOICES
picture ORIGINAL ENIGMA VOICES
picture ORIGINAL ENIGMA VOICES
picture ORIGINAL ENIGMA VOICES
picture ORIGINAL ENIGMA VOICES
picture ORIGINAL ENIGMA VOICES
picture ORIGINAL ENIGMA VOICES

Na mapě

Top