ORDEN OGAN - Final Days Tour

ORDEN OGAN - Final Days Tour

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ORDEN OGAN ruší své evropské turné!

Situace v Evropě se těžko popisuje i odhaduje. Nyní to vypadá tak, že se vzhledem ke koncertování pohybujeme v situaci obtížné až nemožné…ORDEN OGAN tedy nakonec musí zrušit své evropské turné „Final Days“ kvůli stále pokračující pandemii. První koncert k jejich nové desce "Final Days" by se konal 11. února v Muffathalle v Mnichově. Původně bylo turné naplánováno na září 2020 se speciálními hosty Grave Digger a Rage, poté muselo být třikrát odloženo (nyní se speciálními hosty Brothers of Metal a Wind Rose). Kapela a jejich management udělali vše pro to, aby se toto turné uskutečnilo, ale bohužel, nyní musí být všechna data zrušena, tedy i to naše, 12.2. ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café…

Nové termíny se zatím neplánují, kapela i management nyní zastávají pasivnější postoj a chtějí počkat na další vývoj.

Majitelé vstupenek je tedy mohou vracet tam, kde si je zakoupili.

V březnu 2021 vydali ORDEN OGAN novou desku „Final Days“, která se dokázala vyšplhat až na 3. místo v oficiálních německých žebříčcích. Je to úžasně znějící koncepční nahrávka na téma science-fiction, která ohromila metalové fanoušky po celém světě. ORDEN OGAN se tak řadí k mezinárodní špičce power metalu a jsou neodmyslitelnou součástí mladší metalové generace.

Ovšem termín, kdy ORDEN OGAN konečně vystoupí se svými novými písněmi na turné, je stále někde ve hvězdách.

Zatím se tedy opatrujte, milí fans!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture ORDEN OGAN - Final Days Tour
Top