Detail info
Close

OOMPH!

OOMPH!

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

OOMPH! pokračují na novém albu s novým zpěvákem a překládají plánované turné na listopad 2023!

OOMPH! – 8.11.2023, PRAHA, MeetFactory - NOVÝ TERMÍN!

Z tábora německé industrial/rock metalové bandy hudebních kreativců OOMPH! přišly zprávy o přesunu jejich velkého headline tour, které byl v plánu na jaro 2023! V PRAZE, MeetFactory se měli znovuzrození OOMPH! ukázat na Apríla, 1.4.2023. Práce na vyšperkování jejich nového, zlomového alba, na kterém spolupracují s novým zpěvákem však zaberou trochu delší čas, a tak kapela přeplánovala celé turné na listopad 2023!

Všechny dosud zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu!

Vyjádření kapely: „Vážení fanoušci a přátelé, posledních pár měsíců jsme si nedovolili žádné pauzy a pracujeme společně s naším novým zpěvákem, vysoce motivovaní a na plné obrátky, na nových písních našeho dalšího alba a je to všechno naprosto v pořádku a správně! Náš label, Napalm Records, vybraní partneři a blízcí důvěrníci již slyšeli první demo a jsou bez výjimky nadšení z našeho nového materiálu! Pokračování našeho alba číslo 1 „RITUAL“ z roku 2019 bude v historii naší kapely přelomové. Proto jsme se společně s Napalm Records rozhodli, že si všechny strany chtějí dát čas na produkci dokonalého alba a jako obvykle dodat jen a pouze tu nejvyšší kvalitu. Každá skladba je pečlivě propracována do nejmenších detailů, aby světu ukázala, že nový OOMPH! jsou silnější než kdy jindy! Samozřejmě, jako obvykle, chceme vydat naše nové album s doprovodnými videoklipy a singly pár měsíců před turné! Kvůli našemu pečlivému způsobu práce a také dlouhým procesům výroby vinylů v dnešní době se výroba našeho nového alba opozdila. Proto se bohužel naše velké evropské turné musí posunout o půl roku, na listopad 2023. V tuto chvíli nelze z různých důvodů poskytnout další podrobnosti, ale buďte si jisti, že všechny informace obdržíte, jakmile je budeme moci s vámi sdílet. Především samozřejmě palčivá otázka ohledně identity našeho nového zpěváka! My sami se nemůžeme dočkat, až vám konečně představíme náš nový materiál a našeho nového frontmana a budeme s vámi opět slavit na pódiích tohoto světa! Do té doby…! Vaši Crap a Flux."

Zní to všechno tak slibně, že si na tento velkolepý návrat znovuzrozených OOMPH! ještě počkáme! Kapela alespoň odtajnila speciálního hosta turné. Je jím dívčí metalové duo z Berlína BÖSE FUCHS & SLY Duo tvoří Valeria Ereth alias BÖSE FUCHS, již dobře známá z jejích oblíbených cover videí na YouTube mimo jiné, Rammstein, Eisbrecher, In This Moment atd. a Seline Hönig, alias SLY, talentovaná zpěvačka a kreativní mysl dua. Obě dívky už prokázali svou sílu v hudebním byznysu i přes svůj nízký věk. Máte se na co těšit!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top