Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
OKEAN ELZY - Help For Ukraine Tour

OKEAN ELZY - Help For Ukraine Tour

Datum: 2. prosince 2023
Místo: Sportovní hala FORTUNA
Adresa: Za Elektrárnou 419/1, Praha 7-Bubeneč

Vstupenky

sobota
2
pros. 2023
20:00
OKEAN ELZY - Help For Ukraine Tour
2.12.2023 OD 20:00 / DOORS 17:00

Informace o akci

„Okean Elzy“ je nejznámější ukrajinská rocková skupina. OE music je expresivní a solidární koncertní drive, jedinečná kombinace pravé slovanské melodičnosti s mohutnou rockovou energií.

Alba skupiny jsou vždy rezonující a vždy představují významnou událost. Sólové koncerty skupiny „Okean Elzy“, jejichž hlavní podmínkou je živý zvuk, se zárukou vyvolávají u publika velký ohlas.

Vedoucí skupiny, autor hudby a textů Svjatoslav Vakarčuk je občanský aktivista.

Začátkem března 2022, během ruské invaze na Ukrajinu, se Vakarčuk připojil k praporu Územní obrany Lvovské oblasti. Hudebník zůstává na Ukrajině, která hrdinně hájí svou celistvost, vyjíždí na nejohroženější místa fronty a také pomáhá těm, kteří to potřebují – od lékařů po armádu. Nezapomíná ani na hudbu, dodává sil vojákům, ale i uprchlíkům na ukrajinských nádražích a ulicích.

 

2 грудня 2023 в Sportovní hala Fortuna (ex. TipSport arena) у Празі відбудеться концерт українського гурту «Океан Ельзи». 

Після аншлагового виступу минулого року, музиканти дадуть ще один концерт в столиці Чехії. 

Частину коштів з квитків #HelpforUkrainetour буде направлено на допомогу лікарням на звільнених від окупації територіях, дітям, які постраждали під час війни, а також захисникам України. 

З любовʼю до України, з вдячністю Чехії, з вірою в Захисників України та Перемогу! Слава Україні!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top