Detail info
Close

Návrat Marnotratného Otce

Návrat Marnotratného Otce

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Hru napsal a režíroval populární ukrajinský moderátor a showman Ilji Noyabrova.

Komedie se odehrává v Kyjevě v 70. letech. Taťána Hryhorivna je svobodná žena, která sama vychovala dvě děti. Taťána slaví výročí a jako překvapení se můžeme těšit na bývalého manžela, který odešel na nákup chleba a ztratil se na 17 let. Nečekané zjevení „marnotratného otce“ promění poklidný život rodiny v sérii srdcervoucích událostí. Příběh se ukázal být natolik zmatený, že připomíná skutečnou detektivku. Proč se zkušený podvodník rozhodne sejít s rodinou a odváží se uskutečnit své plány, když láska a důvěra jeho vlastních dětí visí na vlásku!? Zápálená komedie, plná zvratů osudu, která se přibližuje realitě. Citlivý člověk zde poznává část sebe sama, své dětství a bouřlivé mládí. Vždyť právě tady „kaštany zase kvetou, dněprská vlna bije, mládí je sladké – ty jsi moje štěstí“!

Obsazení:

Mykola Mykolayovyč Miščenko - Mykola Kukuyuk Tetyana Hryhorivna - Olga Sumska, lidová umělkyně Ukrajiny

Tatianin otec je Lev Somov, lidový umělec Ukrajiny Nejlepší kamarádka je Iryna Kalašnikovová, ctěná umělkyně Ukrajiny

Sousedem je Vitalij Borysiuk, ctěný umělec Ukrajiny

Manžel mé sestry je Volodymyr Mykolaenko, lidový umělec Ukrajiny

Sestra - Alyona Zavhorodnya

Syn - Stas Melnyk Dcera - Polina Nesterová Režisérem je Ilja Nojabrov

Producent – Roman Kostin

Hra má dvě dějství, jazyk: Ukrajinština

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZMĚNA PROGRAMU: NÁVRAT MARNOTRATNÉHO OTCE, 30.10.2023, PRAHA

Vážení zákazníci,

v souvislosti s nařízením Ministerstva kultury o zamezení vycestování osob mladších 60ti let v souvislosti s válkou na Ukrajině jsme nuceni nahradit dnešní představení (30. října 2023, Divadlo Na Maninách)„Návrat marnotratného otce“, hrou „Láska pro tři“ za účasti těchto herců:
Lidový umělec Ukrajiny - Jevgenij Paperny 

Lidový umělec Ukrajiny - Olga Sumska 
Ctěný umělec Ukrajiny - Vitaly Borysyuk 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

 "LÁSKA PRO TŘI"

 Vášnivá italská komedie!!! Zamilovat se může každý. V určitém věku, to ale není tak jednoduché být svůdcem, zvlášť když je vaším vyvoleným mladý novinář. Paola si okamžitě získala srdce Leoneho – postaršího politika. Životní zkušenost je, ale téměř jedinou výhodou tohoto milence. Leone se proto rozhodne předstírat, že je literát. Navíc zná i skutečného dramatika. Ten je méně známý a mnohem mladší než politik Pietro, který je připraven vyměnit svůj talent za peníze. Nyní se Leone dostává do popředí zájmů, zatímco Paola se mezitím ocitá v náručí skutečného autora. I když je zdánlivě vše možné, tak jednoduché jak se na první pohled zdá, to není.. A Paola začíná svou vlastní hru s city.. 

 

Komu náhradní termín nevyhovuje, může žádat o vrácení peněz, nejpozději však do: 31.10.2023

 

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce - vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

 


Team Ticketportal

 


Top