Naprostí cizinci - JezerkaNew

Naprostí cizinci - JezerkaNew

Datum: 22. září - 12. října 2022
Místo: Divadlo Na Jezerce
Adresa: Na Jezerce 1451, Praha 4 - Nusle, Praha

Vstupenky

čtvrtek
22
zář. 2022
19:00
Naprostí cizinci - JezerkaNew
středa
12
říj. 2022
19:00

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
Naprostí cizinci - JezerkaNew

Informace o akci

Podle filmu Paola Genoveseho Moderní technologie nám pomáhají překonat vzdálenost, ale ničí blízkost. Sedm přátel, kteří se pravidelně jednou za čas schází na večeři, aby vzpomínali na to, co bylo, řešili to, co je a plánovali, co bude. Během docela příjemného večera vzniká zdánlivě neškodný nápad. Hra, kterou se všichni zúčastnění rozhodnou hrát, by se mohla jmenovat: mobily na stůl. Ani jedna SMSka a ani jeden hovor nesmí přejít bez povšimnutí. Z původně nevinné zábavy se stává souboj s časem a realitou. Milenky, utajené nebo rozpadající se vztahy, plastické operace, mezigenerační spory, zamlčené křivdy,... Co všechno tajíte svým přátelům vy? Příběh, který nás donutí zamyslet se nad tím, zda se prostřednictvím moderních technologií namísto sblížení neodcizujeme. Z původně tušené komedie se v průběhu večera stává vztahové drama.

Obsazení: Barbora Kodetová Role: Eva, Ondřej Kavan Role: Rocco, Patricie Pagáčová Role: Bianca, Radomír Švec Role: Cosimo, Kristýna Hrušínská Role: Carlotta ,Petr Vacek Role: Lele Milan, Šteindler Role: Peppe, Jan Řezníček Role: Peppe,

Režie a dramatizace: Matěj BALCAR, Produkce: Jan HRUŠÍNSKÝ, Scéna: Jan BALCAR, Kostýmy: Lucie HALGAŠOVÁ ,Asistentka režie: Nikola HRKĽOVÁ, Zvukový design: Ladislav GREINER .

Délka představení: cca 120 minutTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top