Na stojáka - live ve PHENOMEN Music Baru

Na stojáka - live ve PHENOMEN Music Baru

Datum: 23. - 24. února 2022
Místo: PHENOMEN Music Bar
Adresa: Nádražní 43/84, Praha

Vstupenky

středa
23
ún. 2022
20:00
Na stojáka - live ve PHENOMEN Music Baru
čtvrtek
24
ún. 2022
20:00
Na stojáka - live ve PHENOMEN Music Baru

Informace o akci

NA STOJÁKA - LIVE
oblíbená stand-up comedy z televizních obrazovek
Další "Dvoják" Stoják proběhne 23. a 24. února 2022.
Představí se
Adéla Elbel, Lukáš Pavlásek, Arnošt Frauenberg, Radek Petráš

Začátek 20:00 (klub otevřen od 19:00)

POZOR - DŮLEŽITÉ!!!
K zakoupeným vstupenkám z předprodeje je nutná rezervace místa na sezení přímo v klubu, jinak platí vstupenky pouze na stání!!! Rezervujte si Vaše místa k sezení e-mailem na adrese: info@phenomen.cz

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online na ticketportal.cz - HOMEtickets!!

Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO / Provoz klubu se řídí nejaktuálnějšími opatřeními, které vstoupiliy v platnost dle konkrétních předpisů a vyhlášek!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Na stojáka - live ve PHENOMEN Music Baru

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: NA STOJÁKA – LIVE VE PHENOMEN MUSIC BARU 20.10.2020 – PRAHA

ZRUŠENO:

Z důvodu protipandemických omezení se stand up představení Na stojáka - live ve PHENOMEN Music Baru v plánovaném termínu 20.10.2020 od 19:00 hodin a v místě PHENOMEN Music Bar, Nádražní 43/84, Praha 5 bez náhrady RUŠÍ. Náhradní termín se pořadatelům bohužel nepovedlo nalézt.

 

Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě jejich nákupu. Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

3/ Platba vstupenek přes benefity
Naskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na e-mail: mailto:eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ Platba vstupenek na fakturu
Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail:
rezervace@ticketportal.cz

 


Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top