NERVOSA - „Double The Metal Tour 2022“

NERVOSA - „Double The Metal Tour 2022“

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Změna na postu druhého headlinera jarního turné kapely NERVOSA! Turné staví v březnu ve ZLÍNĚ i v PRAZE!

POZOR ZAČÁTEK OBOU KONCERTŮ SE POSOUVÁ Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ Z 20:00 NA 19:00

Změna je život, a nevyhnulo se jí ani turné brazilských death-thrash divoženek NERVOSA. Jejich spolupachatel plánovaného „Double The Thrash Tour 2022“, kapela WARBRINGER musela svoji účast ze zdravotních důvodů odříci, a tak se turné přejmenovalo na „Double The Metal Tour 2022“ a kapelu WARBRINGER nahrazují heavy-metalové čarodějky ze Švýcarska BURNING WITCHES.

BURNING WITCHES očarovaly svět svojí poslední deskou „The Witch Of The North“, ale kvůli covidu ji dosud nemohly představit naživo. V březnu už to určitě klapne.

Připravte se na nájezd čaro-metalové krásy. Takovou koncentraci divokých, nezkrotných, a hlavně krásných umělkyň metalu na jednom místě jste ještě nezažili.

NERVOSA, BURNING WITHCHES, WARFECT a SYSTEMHOUSE33 – 26.3.2022, ZLÍN, Masters of Rock Café a 27.3.2022, PRAHA, klub Storm.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture NERVOSA - „Double The Metal Tour 2022“
Top