Masters of Rock 2022

Masters of Rock 2022

Datum: 7. - 10. července 2022
Místo: Areál likérky Rudolf Jelínek
Adresa: Razov 472, Vizovice

Vstupenky

7.-10.
čvc
2022
Masters of Rock 2022
7. – 10.7.2022 12:00 / Celofestivalová permanentka

Informace o akci

Milí fanoušci,

vůbec se nám do toho nechce, protože jsme z toho velice smutní, ale cítíme povinnost informovat vás včas o dalším přesunu letního festivalu MASTERS OF ROCK 2021, který se měl uskutečnit ve dnech 8. – 11. 7. 2021 v areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH. Důvod je jasný a zřejmý – nepřítel lidu, státu, kultury, hudby a všeho, co máme rádi, neústupný COVID-19. Jednoznačným impulsem k přesunu je pak oznámený přesun celého turné největšího headlinera festivalu, kapely JUDAS PRIEST.

JUDAS PRIEST už přesun svého turné na oslavu svého 50. výročí, jehož součástí bylo také dlouho plánované slavnostní megashow u nás, ve VIZOVICÍCH oznámili!

Judas Priest k tomu říkají: „Bohužel kvůli probíhajícím problémům s vakcínami proti Covid-19 v Evropě jsme byli upozorněni, že naše koncerty, plánované v roce 2021 nebudou moci probíhat podle plánu. Všechna data tak byla přesunuta na rok 2022. Všechny vstupenky zůstanou platné i pro nová data.“

Dobrou zprávou v tom všem je, že kapela JUDAS PRIEST počítá s touto oslavou u nás, na pódiu festivalu MASTERS OF ROCK 2022, a slibuje fanouškům za jejich věrnost, a hlavně trpělivost opravdu senzační, dosud nevídanou show!

JUDAS PRIEST jsou tak vlastně první potvrzenou kapelou pro MASTERS OF ROCK 2022, jehož termín se tímto přesouvá na 7. – 10. 7. 2022! Na přesunu a opětovném potvrzení všech ostatních umělců nyní intenzivně pracujeme a budeme vás průběžně informovat.

Všechny dosud zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín festivalu. Tím, že si je ponecháte a budete spolu s námi doufat v lepší budoucnost, dáváte i šanci tomuto velmi oblíbenému festivalu přežít další promarněnou sezónu.

Děkujeme vám za vaši přízeň a buďte zdrávi, ať to spolu v létě 2022 pořádně oslavíme.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Masters of Rock 2022

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top