Detail info
Close

Magická noc – The music of Ludovico Einaudi

Magická noc – The music of Ludovico Einaudi

Datum: 13. - 16. září 2024
Místo: Jihlava, Zlín, Praha

Vstupenky

pátek
13
zář. 2024
19:00
Magická noc – The music of Ludovico Einaudi
sobota
14
zář. 2024
19:00
Magická noc – The music of Ludovico Einaudi
pondělí
16
zář. 2024
19:00
Magická noc – The music of Ludovico Einaudi

Informace o akci

Klavírní recitál se smyčcovým kvintetem

Objevte magii melodií Ludovica Einaudiho v podmanivém spojení klavírního recitálu a smyčcového kvintetu. Při speciálních koncertech s podtextem "Magická noc" vás čeká hudební zážitek, který se dotýká duše každého posluchače – od intenzivních sólových pasáží přes harmonickou spolupráci smyčců, až k rozvinutí Einaudiho klasik, které zní ve filmech jako "Nedotknutelní", "Mami!", nebo v oscarovém filmu "Země Nomádů".

V roli klavírního sólisty se představí Ivan Vokáč, jeden z nejtalentovanějších českých violoncellistů a klavíristů. Během koncertu představí svoji špičkovou hru na oba nástroje a předvede mistrovství překlenující se mezi klasickou interpretací a moderním pojetím hudby. Je laureátem řady mezinárodních interpretačních soutěží - několik příkladů za všechny: Absolutní vítězství s houslistou Jakubem Junkem na rozhlasové soutěži Concertino Praga 2006. V roce 2010 vyhrál soutěž o stipendium, kterou pořádá Nadace Yamaha Music Foundation of Europe, a v roce 2012 se jako semifinalista stal nejúspěšnějším českým účastníkem mezinárodní soutěže Pražské Jaro. Také je hrdým členem uskupení Cello republic, které vzniklo z původních členů známého uskupení Prague Cello Quartet a má za sebou již mnoho desítek koncertů nejenom na evropské půdě.
Smyčcové kvinteto přidá bohatost tónů a harmonií dokonale doplňujících klavírní linie, kvůli kterým je hudba Ludovica Einaudiho známa po celém světě.

Přijďte a nechte se pohltit symfonií zvuků, která je stejně dynamická a proměnlivá jako filmy, pro které byla tato hudba napsána. Vstupenky na tento neopakovatelný hudební zážitek jsou nyní v prodeji. Připojte se k nám a prožijte večer, kdy se každá nota stane částí příběhu, který si odnesete domů v srdci.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top