MTO Universal Praha

MTO Universal Praha

Datum: 3. září 2020
Místo: Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1

Vstupenky

Čtvrtek
3
Zář. 2020
21:00
MTO Universal Praha
PŘESUNUTO Z 17.06.2020, NOVĚ: 03.09.2020 OD 21:00

Informace o akci

MTO  UNIVERSAL  PRAHA

 

Vzhledem k trvajícím omezením kulturních akcí se vystoupení MTO Universal Praha přesouvá na 3. 9. 2020. Vstupenky zakoupené na 1. 4. i 17. 6. zůstávají v platnosti. Pokud vám nový termín nevyhovuje, můžete vstupenky vrátit v místě nákupu do 30. 6. Děkujeme za pochopení a za vaši trpělivost v této mimořádné situaci.

 

Malý Taneční Orchestr zamoří prostor Lucerna Music Baru čtyřhodinovou smrští hitů v podání Tomáše Hanáka, Františka Skály, Lenky Vychodilové a dalších umělců. Zazní písně superhvězd televizní obrazovky 60. až 80 let (Václava Neckáře, Waldemara Matušky, Haničky Zagorové, Jany Kratochvílové i Karla Hály, Pavla Lišky atd., atd.). Repertoár doplní  světoví Elvis Presley, Tom Jones, Frank Sinatra, Joe Cocker i naši lidoví Promovaní inženýři od Plavců-Rangers, liboví Peter Dvorský a Karel Černoch a poetický Petr Novák. Z novějších skladeb jmenujme alespoň „Nádherný rój“ Daniela Hůlky a hit „Souměrná“ od Báry Basikové.

Za nástroji i mikrofony se Vám představí přední pražští umělci - František Skála, Zdeněk Lhotský, Aleš Najbrt, členové Divadla Sklep - Tomáš Hanák, Lenka Vychodilová, Jana Hanáková, Fero Burda a virtuosi - Roman Fojtíček, Jiří Kulich Novotný a Luděk Polifka.

 

 

Galerie

picture MTO Universal Praha
picture MTO Universal Praha
picture MTO Universal Praha
picture MTO Universal Praha

Na mapě

Top