Detail info
Close

MOTHER MOTHER

MOTHER MOTHER

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Mother Mother se vracejí zpět do Prahy v rámci jejich zatím největšího tour a představují nový single „To My Heart“.

Special guest: MONCRIEFF

Otevření vchodů: 19:00
Moncrieff: 20:00
Mother Mother: 21:00

Platinově ocenění alt-popoví rockeři Mother Mother, kteří loňský rok vystoupili před Imagine Dragons v pražských Letňanech, dnes oznámili rozsáhlé turné po Velké Británii a Evropě v roce 2024. Turné o 30 zastávkách, které začíná 17. února 2024 v britském Sheffieldu, představuje dosud nejambicióznější turné kapely se zastávkami v 17 zemích a včetně večera v ikonické londýnské OVO Wembley Areně.
Dnes bylo také oznámeno vydání nového singlu "Into My Heart", povznášející skladby, která posluchače zavede na introspektivní cestu, jež se vrací k jejich rané tvorbě. Turné a uvedení písně přichází v návaznosti na nedávná triumfální festivalová vystoupení kapely před desítkami tisíc fanoušků, se zastávkami na nejvlivnějších světových akcích: Reading a Leeds, Lollapalooza v Berlíně, Chile, Argentině a Brazílii, Corona Capital v Mexiku, Pukkelpop v Belgii, Frequency Festival v Rakousku a Lowlands v Nizozemsku.

Ryan Guldemond, zpěvák, kytarista a autor písně, o nové skladbě říká: "'To My Heart' je píseň o putování zrádnou vnitřní krajinou uložených tělesných traumat, aby člověk bezpečně dorazil domů do prostoru srdce. Je to téma, které odráží staré přísloví: 'Jediná cesta ven je skrz'. Tento koncept je nám blízký a často se k němu vracíme, abychom se sami stali celistvějšími a v ideálním případě poskytli posluchačům určitou podporu, pokud se ocitnou na podobné, často kamenité cestě zpět k otevřenému srdci. Hudebně je to velmi klasická Mother Mother, s akustickou kytarou a harmoniemi tria, které nás provázejí, což je estetika, která se na novém albu opakuje."

O skupině Mother Mother
Kapela Mother Mother, kterou tvoří Ryan Guldemond (zpěv, kytara), Molly Guldemond (zpěv, klávesy), Jasmin Parkin (zpěv, klávesy), Ali Siadat (bicí) a Mike Young (baskytara), je známá především svým hlubokým vztahem s fanoušky a tím, že do své živé show vnáší energii velikosti stadionu, ať už se odehrává na jakémkoli pódiu. Posláním kapely, která zpívá o tématech odcizení a obrovské touze po sebepřijetí a společenském přijetí, je být domovem pro duše, které mají pocit, že nikam jinam nezapadají. Mother Mother byli nedávno katapultováni do nové stratosféry všeobecného úspěchu po vydání kritikou oceňovaného studiového alba INSIDE. Jejich výbušný následovník "Hayloft", "Hayloft II", se spojil s fanoušky po celém světě a nyní je v USA certifikován jako zlatý a v domovské Kanadě se blíží k platině. Řada rádiových hitů na prvním místě v Kanadě, 6 miliard globálních streamů a několikanásobné umístění v žebříčku Billboard upevňují jejich nově nabytý globální úspěch. Většinu loňského roku strávil kvintet na turné po celém světě, kde hrál pro vyprodané sály od divadel po stadiony, absolvoval několik vyprodaných headline turné v Evropě, Velké Británii, Kanadě, Austrálii a USA a také minulá a nadcházející festivalová vystoupení na festivalech Reading + Leeds, Lollapalooza v Argentině, Brazílii, Chile a Berlíně, Corona Capital v Mexiku, Pukkelpop v Belgii, Frequency Festival v Rakousku, Lowlands v Nizozemsku a dalších.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture MOTHER MOTHER
picture MOTHER MOTHER
picture MOTHER MOTHER
Top