MOSCOW STATE BALLET: LABUTÍ JEZERO ON-LINE

MOSCOW STATE BALLET: LABUTÍ JEZERO ON-LINE

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

22.-23. dubna mají všichni diváci v České republice možnost sledovat online nejslavnější balet na světě - «Labutí jezero» v podání divadla “Moscow State Ballet”.

«Labutí jezero» je nejslavnějším baletem na světě. Hudba Petra Iľjiča Čajkovského. Tento balet byl poprvé představen 4. března 1877 na jevišti moskevského Velkého divadla, kde vystoupili umělci císařského souboru. Od té doby zůstává nejoblíbenějším baletním představením po celém světě. Příběh lásky prince Siegfrieda a princezny Odetty, která je přeměněna na bílou labuť zlým čarodějem Rudovousem. Princ Siegfried se snaží zabránit kouzlu a v neuvěřitelném boji mezi dobrem a zlem nakonec zvítězí dobro.

To vše, v podání skvělých umělců divadla “Moscow State Ballet” v čele s primabalerínou, absolventkou Akademie Moskevského Státního Akademického Velkého Divadla Ľudmilou Titovou, v kombinaci s barevnými dekoracemi a úžasnými kostýmy, uvidí diváci online.

Na zakoupené vstupence naleznete kód, který Vám umožní show sledovat on-line na https://www.ticketportal.cz/video od 22.4.2021 (17:00) do 23.4.2021 (23:59)

Kód lze použít i opakovaně, v daný okamžik, ale vždy jen z jednoho zařízení.

Požadavky na připojení k internetu jsou minimální. Stream lze při nižším rozlišení sledovat i při rychlosti připojení 0,0625 MB/s, pro plnou kvalitu doporučeno 0,625-1,25 MB/s a více.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top