MMAA ARENA 3

MMAA ARENA 3

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MMAA ARENA 3
7.3.2014 19:00
Zimní stadion Hradec Králové
Komenského 1214/2, Hradec Králové
www.mmaa.cz

Zvítězí Karlos Vemola do třetice na české půdě? Odpověď se dozvíme 7. března 2014 ve sportovní hale v Hradci Králové. Tentokrát ale Karlos Vemola bude hájit české barvy proti talentovanému polskému bojovníkovi.

Soupeřem Karlose Vemoly bude polský bojovník Piotr Strus, mistr světa v čínském boxu - sanda a veterán jednoho z největších evropských mma turnajů KSW. Piotr Strus trénuje ve stáji trenéra Pavla Nastuli, který je zlatým medailistou z olympijských her v Atlantě v judu, a dvojnásobným mistrem světa v judu. Fanoušci mma ho znají především díky působení v legendární japonské sérii Pride FC.

V následujících dnech se můžete těšit na odhalení informací o tom, jací borci české MMA scény se v rámci galavečera MMAA ARENA 3 představí v celkem devíti profesionálních zápasech. Fanoušci si se mohou mimo jiné těšit i na speciálního hosta :-)

FB: www.facebook.com/events/406313189504990Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top