MIRO JAROŠ - Vianočné turné

MIRO JAROŠ - Vianočné turné

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

VÁNOČNÍ KONCERT MIRA JAROŠE PŘICHÁZÍ DO PRAHY!
Miro Jaroš se znovu vrací do Prahy, aby potěšil všechny děti. Pro velký zájem tentokrát zahraje dva koncerty v jeden den. Jeden dopoledne a jeden odpoledne.
Vánoční koncert Mira Jaroše je dokonalým, svátečním zážitkem pro celou rodinu. Na koncertě odezní známé hity jako Vovianočnejpekárni, Príde Mikuláš, Nech už nasneží a mnoho dalších. Čeká nás i překvapení z klobouku, ze kterého si písničku vytáhnou diváci, a také speciální host!
Přijďte se naladit na Vánoce jedinečným koncertem Mira Jaroše s kapelou, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Každý kdo přijde, obdrží navíc dárek.
Těšíme se na vás! 

Koncert trvá cca 60 minut. Není vhodný pro děti do 3 let a pro děti s obtížemi snášejícími hlasitou hudbu.
Každý návštěvník bez ohledu na věk (dítě i dospělý) musí mít vlastní platnou vstupenku. Bez platné vstupenky nebude vstup na koncert umožněn.Během koncertu je v sále zakázána konzumace jakýchkoli nápojů a jídel. 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top