Detail info
Close

MIG 21 - JARO TOUR 2024 - BENEŠOV

BENEŠOVSKÁ VSTUPENKA
MIG 21 - JARO TOUR 2024 - BENEŠOV

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MIG 21 - JARO TOUR 2024

Poprvé v rámci tour i u nás v Benešově. 

Hudební skupina Mig 21, která sama sebe nazývá jako „chlapecká, taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5 - Smíchova”,  navazuje na své podzimní turné řadou jarních koncertů.

Po dvou unikátních, vyprodaných koncertech ve Foru Karlín a letních open-airech, se kapela vrací do ověřených a všemi milovaných klubů, kde si bude se svými fanoušky opět co nejblíž! Pomalu si dýchat z úst do úst, prostě těsně vedle sebe, jak také zpívají v textu jedné ze svých písní.

 „Neskutečně se těšíme, osaháme si nové prostory, ve kterých jsme nikdy nehráli, ale zároveň se se svými fanoušky potkáme v našich, už téměř domáckých, klubech! Ta intimita klubů nám dodává energii!“  podotýká zpěvák Jiří Macháček.

Koneckonců kapela MIG 21 je proslulá tím, že to umí na pódiu pořádně rozjet, takže by byla velká škoda o jejich show přijít! Zahraje nejen své největší hity, ale zároveň představí své starší kusy v nových, netradičních úpravách, a fanoušci uslyší i zbrusu novou píseň, to vše podpořeno fantastickou vizuální show.

Turné začne 16. března v Jihlavě a skončí dvěma koncerty v olomouckém S-klubu 3. a 4. května.. 

Vstupné: 499 Kč (předprodej) / 549 Kč (v den konání a na místě)

Vstupenky můžete zakoupit též on-line a ihned
vytisknout v pohodlí svého domova - eTickets!!

BENEŠOVSKÁ VSTUPENKA

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top