METALFEST OPEN AIR 2015

METALFEST OPEN AIR 2015

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Metalfest je po úspěšných pěti ročnících už mezinárodní metalovou tradicí. Letos na něj míří kapely z dvanácti zemí světa! Metalfest je oblíbený nejen pro skvělou hudební dramaturgii, ale i pro jedinečné přírodní prostředí amfiteátru v Lochotíně, kde je z každého místa krásně vidět na pódium. A to vše jen kousek z centra západočeské metropole Plzně. Plzeň navíc letos kulturou žije, vždyť se stalo Evropským hlavním městem kultury v roce 2015! Tři dny plné té nejlepší světové metalové muziky, zábavy a pohody - to je Metalfest!

VI. ročník se uskuteční ve dnech 5. až 7. června 2015. Mezi doposud potvrzené účinkující patří:
ACCEPT (GER), ARCH ENEMY (SWE), EDGUY (GER), ELUVEITIE (SUI), AMARANTHE (SWE), MOONSPELL (POR), OVERKILL (USA), TESTAMENT (USA), EQUILIBRIUM (GER), REFUGE (Rage v původní sestavě, GER), UNLEASHED (SWE), GRAVE DIGGER (GER), INSOMNIUM (FIN), TANKARD (GER), HEIDEVOLK (NED), MAJESTY (GER), CIVIL WAR (SWE), VISIONS OF ATLANTIS (AUT), BATTLE BEAST (FIN), ELVENKING (ITA), SKULL FIST (CAN), EVIL INVADERS (BEL), VINTAGE CARAVAN (GER), EVERTALE (GER) Českou scénu pak budou zastupovat: SEVEN, STROY, WARHAWK.

Stejně jako v minulých letech bude možnost i letos zdarma stanovat na označených loukách okolo amfiteátru, tradičně máme vyjednány slevy ve vybraných hotelech v Plzni, dále je připravena sleva ze vstupného do Pivovarského muzea a na exkurzi do Plzeňského Prazdroje, stejně jako řada dalších doprovodných akcí.

Galerie

picture METALFEST OPEN AIR 2015
picture METALFEST OPEN AIR 2015
picture METALFEST OPEN AIR 2015
picture METALFEST OPEN AIR 2015

Na mapě

Top