MARTIN LOEW-cestovatelská diashow: MAROKO

MARTIN LOEW-cestovatelská diashow: MAROKO

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Dobrodružný příběh cesty do země obepínající bájné pohoří Atlas. Úžasné fotografie a poutavé vyprávění: Lidé a města arabského západu, divoké hory, nedozírná Sahara. Pohádkově pestrý kaleidoskop obrázků z ulic, trhů, vesniček a hor, pouští i palmových oáz.
"Maroko je zřejmě nejvzdálenějším cílem cesty, kam jsem kdy dojel z domova po zemi bez použití letadla. Zážitky odtamtud přitom patří k mým nejexotičtějším. Je to skutečný africký západ provoněný kouzlem arabského pohádkového světa. Navštívil jsem města, jejichž autentický středověký duch se udržel až do dnešních dnů, vystoupal jsem na vrcholky Vysokého Atlasu a doputoval i do sluncem rozpálené Sahary, na okraj velkých písečných přesypů. Prošel jsem hlubokou skalní soutěskou na okraji pouště a dorazil i k neuvěřitelně krásným vodopádům, kde voda padá ze stometrové výše přes kouzelně rudé skály...", nadšeně zve na diashow Martin Loew

Více informací naleznete na: http://www.promitani.cz/maroko/

Vstupné: 200,- Kč

Pořad je zařazen do programu SENIOR PAS DK

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top