Detail info
Close

MAGICKÁ NOC - SRDCE PRO DĚTI

MAGICKÁ NOC - SRDCE PRO DĚTI

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MAGICKÁ NOC - SRDCE PRO DĚTI
Noc plná hudby, kouzel, zábavy a nejlepších 3D efektů
15. prosince 2010 – TESLA ARENA od 20:00 hodin v přímém přenosu na TV Prima
Celá myšlenka večera je koncipována jako magický večer, kterým Vás provede moderátor Petr Vondráček a uvidíte plno laserových, 3D a pyro efektů v pohádkově vánočním pojetí. 
Vstupte s námi do TESLA ARÉNY tak, jak ji neznáte, a ve které se budete cítit jako v ledové říši a dýchne na Vás magické kouzlo vánoc a pohádek, které všichni máme v předvánočním čase tak rádi. A díky technickým zázrakům dnešní doby budete mít pocit, že stojíte v zimě večer u zamrzlého rybníku místo u zastřešeného hokejového kluziště a do toho se během večera ocitnete v reji úžasných laserových, 3D a pyro efektů, mezi kterými Vás na ledovou plochu přijdou pobavit přední umělci české hudební scény jako Karel Gott, Petr Hapka, Leona Machálková, Petr Kolář, Ewa Farna, Petr Bende, Mista, Philip Maxx, Turbo, Libuše Vojtková,  Mighty Shake, JAD Dance Company, Pyroterra, 5angels a ještě si během těch všech zážitků budete moci zasoutěžit o krásné ceny.
Přijďte s námi strávit v předvánočním čase kouzelný večer plný hudby a zábavy.
Více informací o MAGICKÁ NOC - SRDCE PRO DĚTI naleznete na  www.magickanoc.com

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top