Lukáš Pavlásek:Kdo nepláče,není Čech

Lukáš Pavlásek:Kdo nepláče,není Čech

Datum: 2. listopadu 2023
Místo: Divadlo GONG
Adresa: Sokolovská 191, Praha

One man show známého komika Lukáše Pavláska, ve které se dozvíte, který národ je nejlepší na světě a kde začíná zóna debilů.

Vstupenky

čtvrtek
2
lis. 2023
19:00
Lukáš Pavlásek:Kdo nepláče,není Čech
Divadlo GONG

Praha

Informace o akci

Lukáš Pavlásek: Kdo nepláče, není Čech!

Stand-up comedy speciál

One man show známého komika Lukáše Pavláska s podtitulem „Češi, alkohol a Rock and roll“, ve které se dozvíte, který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá naší civilizaci, co pít, když chcete, aby se vám narodil Václav Klaus.

Sestavíme si konečně pořádnou nekompromisní punkovou kapelu, koukneme se na dokonalý televizní program, a nakonec si všichni společně zazpíváme o tom co všechno nás štve, protože každej správnej Čech neni nikdy spokojenej – Kdo nepláče, není Čech!

Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české stand-up comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka! a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby. Zkrátka těžký útok na vaši bránici.

 

Hrají: Lukáš Pavlásek
Autor: Lukáš Pavlásek

 
Délka: 90 min.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top