Detail info
Close

LEWIS CAPALDI

LEWIS CAPALDI

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Lewis Capaldi vystoupí v Praze v rámci turné s názvem BROKEN BY DESIRE TO BE HEAVENLY SENT.

Talentovaný skotský zpěvák a textař Lewis Capaldi je jedním z nejúspěšnějších a kritikou nejoceňovanějších umělců své generace. Překonává hudební rekordy a přepisuje historii toho, co je v hudební branži možné – například v situaci, kdy vyprodal stotisíc vstupenek během deseti minut ještě před vydáním debutového alba. Pro Lewise je vůbec typická rychlost, s jakou se jeho vystoupení vyprodávají po celém světě, stejně jako počty streamů, kterých dosahuje.

Lewisův jedinečný hlas se nedá zaměnit a na jeho melodické, emotivní songy nezapomenete. Disponuje zvláštním druhem talentu, díky kterému jsou jeho písně textově i hudebně přímočaré. V neposlední řadě Lewise provází charakteristický skotský humor, kterým baví své fanoušky v hledišti na koncertech i na sociálních sítích.

Vegetarián, který miluje zvířata a dává přednost psům před kočkami, je posedlý slunečními brýlemi, které nosí, sbírá a dostává je i od fanoušků. Prohlašuje o sobě, že je vlastně líný a rozhodně si ze sebe umí dělat legraci.

Zatím jediný Capaldiho koncert v Praze v listopadu 2019 byl týdny předem beznadějně vyprodán. Kdo ho zažil, ví, že živý koncert Lewise je zážitek, na který se nezapomíná.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top