Detail info
Close

Levandulová - Nejkrásnější písně Hany Hegerové

Levandulová - Nejkrásnější písně Hany Hegerové

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Levandulová - Nejkrásnější písně Hany Hegerové
Hana Hegerová nebyla "jen" zpěvačka, tak jako šanson není "jen" píseň.
Šanson obsahuje a vyjadřuje příběh, vyzdvihne drama a od interpreta se očekává, že se do textu zcela ponoří a dokáže přirozeně vystihnout a zprostředkovat ty nejdrobnější detaily, přičemž kvalita hudby a textu je pro tento žánr zcela zásadní.
Postavení šansonu mezi hudebními žánry je možné přirovnat k poezii v literatuře. Je to jakýsi vyšší druh písně, který nemusí pochopit každý, ale tuto jeho výjimečnost cítí většina…
A právě v tom byla Hana Hegerová par excellence. 

Účinkují:
Zuzana Kronerová
Zuzana Mauréry
Lucia Šoralová
Richard Müller
Petr Malásek& doprovodná kapela 

V programu zaznějí převážně písně z repertoáru první dámy česko-slovenského šansonu Hany Hegerové, ale i další nádherné písně z autorské dílny Petra Hapky a Michala Horáčka. 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
děti do věku 5 let včetně zdarma bez vstupenky a bez nároku na vlastní sedadlo, jiné slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Přízemí / vstupenka "ZTP/P" umožňuje vstup dvou osob, tj. držitele průkazu ZTP/P (u vstupu musí být předložen průkaz ZTP/P) a jedné osoby jako doprovod

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top