Ladislav Zibura - Pěšky mezi buddhisty a komunisty

Ladislav Zibura - Pěšky mezi buddhisty a komunisty

Datum: PŮVODNĚ 31.3/26.11 OD 17:00 – HLEDÁ SE NOVÝ TERMÍN
Místo: KC Semilasso, Palackého tř. 126, Brno

Vstupenky

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
Ladislav Zibura - Pěšky mezi buddhisty a komunisty
PŮVODNĚ 31.3/26.11 OD 17:00 – HLEDÁ SE NOVÝ TERMÍN

Informace o akci

Cestovatelská projekce / stand-up

Poutník, spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav se vrací do Brna s novými příběhy. Přijďte si poslechnout vyprávění o jeho 1 500 kilometrů dlouhé dobrodružné pěší výpravě po Nepálu a Číně. Bude legrace!

ANOTACE:

Excentrický poutník Ladislav Zibura se na jaře 2016 vypravil do Himálaje, zapadlých nepálských vesnic a neprobádaných údolí čínských řek. Příběh jeho 1 500 kilometrů dlouhé pěší výpravy je svědectvím o jednoduchosti života a půvabu svobody, u kterého se budete smát od začátku až do konce. Ať už ho zrovna zatýká policie, trpí vysokohorskou nemocí nebo zachraňuje lidský život, Ladislav vším proplouvá s neobyčejnou lehkostí. Nečekejte žádné popisy památek. Projekce je o Číňanech, Nepálcích a jejich životech.

O AUTOROVI:

Ladislav Zibura (*1992) je mladý novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal čtyři knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty, Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii a Prázdniny v Evropě). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.

Na mapě

Top