Ladislav Zibura - 40 dní pěšky do Jeruzaléma

Ladislav Zibura - 40 dní pěšky do Jeruzaléma

Datum: PŘESUNUTO Z 31.3. 2020, NOVĚ: 26.11. 2020 OD 20:00
Místo: KC Semilasso, Palackého tř. 126, Brno

Vstupenky

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
Ladislav Zibura - 40 dní pěšky do Jeruzaléma
PŘESUNUTO Z 31.3. 2020, NOVĚ: 26.11. 2020 OD 20:00

Informace o akci

Ladislav Zibura - 40 dní pěšky do Jeruzaléma

Cestovatelská projekce / stand-up

Poutník, spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav na podzim poprvé zavítá do brněnského KC Semilasso s cestovatelskými příběhy, které jste ještě možná neslyšeli. Přijďte si je poslechnout.

Ladislav Zibura v létě 2014 sbalil svůj život do 12 kilogramů, hodil batoh na záda a vypravil se z Turecka pěšky do Jeruzaléma. Bez mapy a orientačního smyslu ušel 1 400 kilometrů napříč rozpálenou krajinou Turecka a Izraele, stanul pod Zdí nářků a prožil největší dobrodružství svého života. Jeho cesta je příběhem omylů, pozoruhodných setkání, šťastných i nešťastných náhod, puchýřů a opruzenin. Těšit se můžete na vyprávění cynického kavárenského povaleče, který vám svým laskavě nekorektním humorem dokáže, že poutník rozhodně nemusí být katolík, asketa ani nudný člověk.

O AUTOROVI: Ladislav Zibura (*1992) je mladý novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal tři knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty a Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.

 

 

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA PŘEDSTAVENÍ: LADISLAV ZIBURA – PĚŠKY MEZI BUDDHISTY A KOMUNISTY 31.3.2020 – BRNO

ZMĚNA:

Z technických důvodů se místo původně plánované přednášky LADISLAV ZIBURA – PĚŠKY MEZI BUDDHISTY A KOMUNISTY konající se dne 31.3.2020 od 20:00 hod. v KC Semilasso v Brně uskuteční přednáška LADISLAV ZIBURA – 40 DNÍ PĚŠKY DO JERUZALÉMA. Začátek akce a místo konání zůstává beze změny.

 


Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top