LUKÁŠ PAVLÁSEK - PLANETA SLEPIC

LUKÁŠ PAVLÁSEK - PLANETA SLEPIC

Datum: 9. srpna 2023
Místo: Amfiteátr Dřevěné městečko
Adresa: Palackého 147, Rožnov pod Radhoštěm

Vstupenky

středa
9
srp. 2023
19:00
LUKÁŠ PAVLÁSEK - PLANETA SLEPIC
Amfiteátr Dřevěné městečko

Rožnov pod Radhoštěm

Informace o akci

Agentura Pragokoncert přiváží do Rožnova pod Radhoštěm v rámci hudebně
divadelního festivalu VALAŠSKÉ DIVADELNÍ LÉTO 2022 další zajímavou akci.

Ve čtvrtek 9. srpna od 19:00 hodin Vám v amfiteátru Dřevěného městečka potečou slzy smíchu! Bavit Vás přijede jeden z našich nejlepších a nejpopulárnějších bavičů – LUKÁŠ PAVLÁSEK. Tentokráte se svou novou zábavnou talk show „PLANETA SLEPIC!“

LUKÁŠ PAVLÁSEK si pro Vás připravil fantastickou show, při které nezůstane jedno oko suché. 90ti minutová one-man-show „Planeta slepic“ je stand-up speciál, ve kterém se koukneme, jaké vyhlídky má naše slavná civilizace, kde si každý myslí, že má pravdu, stále jen nakupuje nepotřebné věci a kde vedle sebe žijí tak rozdílné bytosti, jako jsou ženy, muži a psi. Dozvíme se, co strašného se stane, když si doma zapomenete mobilní telefon. Užijeme si svých pět minut slávy v televizní soutěži, naučíme se chovat v nákupním centru, zavoláme si na horkou linku a zjistíme, proč přírodu každou sobotu čeká nápor idiotů z města. A na závěr dojdeme k tomu, že na téhle planetě nakonec přežijí jen slepice. Přijďte se zasmát tomu, co znáte ze života. Přijďte se podívat na Planetu slepic.
Lukáš Pavlásek patří mezi naše nejpopulárnější komiky a jeho druhý celovečerní standupový pořad nabízí opět skvělou a originální zábavu.
Nenechte si tedy ujít jeho jedinečnou „one man show“ ve čtvrtek 28. července od 19:00 hod. v malebném amfiteátru Dřevěného městečka ve Valašském muzeu v přírodě. V případě nepříznivého počasí se vystoupení koná v kryté variantě, sále Janíkovy stodoly.

!POZOR! Doporučujeme si zajistit vstupenky včas! Krytá varianta Janíkovy stodoly má omezenou kapacitu. Po jejím vyprodání se další vstupenky budou prodávat až na místě v den vystoupení podle počasí. Kdo si koupí vstupenku v předprodeji, tak má i v případě špatného počasí zaručený zážitek zvystoupení.

Původní termín 28.7.2022 z technických důvodů zrušen. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín 9.8.2023.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture LUKÁŠ PAVLÁSEK - PLANETA SLEPIC

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: LUKÁŠ PAVLÁSEK - PLANETA SLEPIC, 28.7.2022, ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

ZMĚNA:

Z technických důvodů se představení LUKÁŠ PAVLÁSEK - PLANETA SLEPIC bohužel dne 28.7.2022 od 19:00 a v místě Amfiteátr Dřevěné městečko, Rožnov pod Radhoštěm neuskuteční a PŘESOUVÁ se na náhradní termín 9.8.2023. Čas i místo konání akce zůstává beze změny.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

Komu náhradní termín nevyhovuje, může žádat o vrácení peněz, nejpozději však do: 31.8.2022.

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou
- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket
- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

c) Sodexo- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 

 Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 


Top