LSH : CO VY NA TO, PANE ŠMOLDASI?

LETNÍ SCÉNA HARFA
LSH : CO VY NA TO, PANE ŠMOLDASI?

Datum: 15. července 2021
Místo: Letní scéna Harfa - střecha OC Galerie Harfa
Adresa: Českomoravská 2420/15a, Praha 9-Libeň

Vstupenky

čtvrtek
15
čvc 2021
20:00
LSH : CO VY NA TO, PANE ŠMOLDASI?

Informace o akci

CO VY NA TO, PANE ŠMOLDASI?
Talk show
Večer plný humoru s oblíbeným moderátorem, básníkem a překladatelem Ivo Šmoldasem. O hudební doprovod se postará zpěvák Viktor Sodoma.
Ivo Šmoldas
Známý český básník, překladatel, scénárista, kulturní publicista, redaktor, nakladatel a moderátor Ivo Šmoldas se narodil 23. července 1955 v Prostějově.
Studoval češtinu a angličtinu na Filozofické fakultě UK a následně pracoval v nakladatelství Český spisovatel. Zde pracoval jako redaktor nejprve klasické literatury a poté poezie. Později se zde vypracoval i do vysokých řídících pozic. Už v osmdesátých letech hojně přispíval do nejrůznějších literárních časopisů a vydal i několik básnických a publicistických knih. V devadesátých letech krátce působil jako ředitel v nakladatelství Columbus a později spoluzaložil soukromé vydavatelství Apsida.
V současnosti pracuje jako umělec na volné noze. Překládá ze slovenštiny a angličtiny, spolupracuje s rozhlasem a televizí a v České televizi nepravidelně působí jako moderátor pořadů s kulturní tématikou. V poslední době se ale odstává do povědomí diváků hlavně jako vyhledávaný moderátor a oblíbený host různých televizních show a zábavných pořadech, jakožto muž s pohotovými a vtipnými reakcemi.
Viktor Sodoma
Jeden z průkopníků české rokenrolové a bigbeatové éry šedesátých let 20. století, zpěvák skupin Flamengo a Matadors. V sedmdesátých letech působil jako člen skupiny Miloslava Šimka v divadle Semafor a spolupracoval s Františkem Ringo Čechem. Odtud také pocházejí jeho největší hity – Tygr z Indie, Žárlivý Kakadu, Parní stroj. V současné době působí opět v divadle Semafor v představeních Návštěvní den u Miloslava Šimka a Zajíc v pytli.
Hrají:  Ivo Šmoldas, Viktor Sodoma
http://www.letniscenaharfa.cz/porad/1359-co-vy-na-to-pane-smoldasi/Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top