Detail info
Close

LOUDNESS

LOUDNESS

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Evropské turné japonských metalových veteránů LOUDNESS je ZRUŠENO!

Jedna z nejslavnějších metalových kapel země vycházejícího slunce, legendární LOUDNESS ruší své plánované evropské turné! Ani tentokrát to tedy nakonec nevyšlo a plánovaný koncert v OSTRAVĚ, 18. dubna se tedy neuskuteční!

Oficiální prohlášení kapely: “Je nám to velmi líto, ale musíme oznámit, že European Tour LOUDNESS je zrušeno. Probrali jsme několik možností tam i zpět, abychom našli nějaké řešení. Za daných okolností však turné uskutečnit nemůžeme. Velmi se omlouváme všem, kteří se na tato show těšili a doufáme, že se k vám co nejdříve vrátíme“.

I nás to velmi mrzí, ale nedá se nic dělat. Všechny již zakoupené vstupenky můžete vracet v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na jiných koncertech, které pro vás chystáme!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture LOUDNESS
picture LOUDNESS
picture LOUDNESS
picture LOUDNESS

Změny a upozornění

ZRUŠENO: LOUDNESS, 18.4.2023, OSTRAVA

ZRUŠENO:

koncert kapely LOUDNESS se v plánovaném termínu 18.4.2023 (původně 26.4.2022) od 20:00 a v místě BARRÁK, Music Club, Ostrava neuskuteční a je bez náhrady ZRUŠEN.

 

Oficiální prohlášení kapely:

 “Je nám to velmi líto, ale musíme oznámit, že European Tour LOUDNESS je zrušeno. Probrali jsme několik možností tam i zpět, abychom našli nějaké řešení. Za daných okolností však turné uskutečnit nemůžeme. Velmi se omlouváme všem, kteří se na tato show těšili a doufáme, že se k vám co nejdříve vrátíme“.

 

Zakoupené vstupenky lze vracet v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto)

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

c) Sodexo- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat- vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz, Gallery Beta)

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

  

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 

 

 


Top