LOUDNESS

LOUDNESS

Datum: 26. dubna 2022
Místo: BARRÁK Music Club
Adresa: Havlíčkovo nábř. 28, Moravská Ostrava

Vstupenky

úterý
26
dub. 2022
20:00
LOUDNESS

Informace o akci

Legenda světového metalu, japonští LOUDNESS oslaví své 40. výročí na jaře 2022 v OSTRAVĚ!

Legendární metaloví veteráni LOUDNESS jsou jedni z těch, kteří píší historii tvrdého rocku a jsou bezesporu nejslavnější metalovou kapelou ze země vycházejícího slunce!

Historie jejich vzniku se začala psát už roku 1981, kdy se dva bývalí členové skupiny LAZY, kytarista Akira Takasaki a bubeník Munetaka Higuchi, rozhodli k založení vlastní formace. Za ta léta jejich působení se sestava v kapele několikrát obměnila, ale vždy to tito heavy metalisté ustáli, a navíc si dokázali vybudovat skvělé postavení na hudební scéně. A podle známého hesla „The show must go on“ se po 2 letech japonského domácího vězení chystají opět k nám, na starý kontinent! A nebude to jen tak, LOUDNESS na svém Evropském turné „Live In Europe“ oslaví své 40. narozeniny a na oslavu si přichystali speciální koncertní set, složený z toho absolutně nejlepšího, co kdy vytvořili. Turné čítá 14 koncertů a odstartuje 14. dubna v dánském Essenu!

Kapela vzkazuje: „Věříme v sílu kapely a rocku! Evropo, těš se na super dávku energie!“

A my s radostí dodáváme: OSTRAVO, zpevni své základy! LOUDNESS jimi pořádně otřesou 26. dubna 2022 v klubu Barrák!

Speciálními hosty koncertu jsou němečtí hard-rockeři GREY ATTACK a mladá, power-metalová banda THOLA ze Švýcarska!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture LOUDNESS
picture LOUDNESS
picture LOUDNESS
picture LOUDNESS

Na mapě

Top